2025 LGS Anneleri

Sıralama sınavıyla ögrenci alıp da deneme yasaklayan bir sisteme ne desem bilemedim .
Bari sınava girecek sınıflar muaf tutulsa .
Dışarıdan deneme kulübüyle destekleyin diyeceğim ama herkes bunu yapabilecek mi ?
Allah hepimizin yardımcısı olsun bizimkiler de muhtemelen hafta sonu yapacaklar okul olarak değil de kurs olarak yapıyoruz göstermek için

Merhaba bende lgs annesıyım
Dershaneye basladı kızım
Hepımız ıcın hayırlı sı olsun
Soru bankası yayınevlerını paylaşalım ben arastırdım kafam karıştı
Dershaneye başladıysa hiç soru bankası ile uğraşmayın
Dershane o kadar çok kitap aldırıp çözdürüyor ki artık yayın evlerini takip edemiyorsunuz
Okyanus
Sinan kuzucu
Özdebir gibi yayınların sınavlarını da yapıyorlar
Özel okulsa zaten kitap listesi gönderiyor

Merhabalar,
Oğlum bu sene 7. Sınıf ama şimdiden lgs havasına giriyoruz ufak ufak.
Hepinizin evlatları umarım çok güzel sonuçlar alırlar 🙏
Ben erkenden istikrarlı bir şekilde yol alma taraftarıyım. Süreklilik ve istikrar çok önemli.
Çocuklariniza iyi lisenin getireceği olumlu özellikleri anlatın derim, hatta iyi okulları ziyaret edin, kendileri görüp istesinler motivasyon olur kanaatindeyim.

Benim oğlum da koleje gidiyor, akşam 5 e kadar okul cumartesi 1 e kadar. 8 de de böyle olacak. Bu sene Mart itibariyle 7. Bitip 8 e başlayacaklar. 8 in son 2-3 ayı her gün deneme olacak. Yani bizim bu sene daha bile yoğun bir tempo olacak gibi, seneye de işin psikolojik rehberlik kısmıyla daha uğraşacağız gibi.
Hepinize sevgilerimle ❤️❤️❤️

1000082193.jpg

Benim oğluma dershane ve okuldan ayrı ayrı kaynaklar verildi ekstra bisey almadık şimdilik.
Newton yayinlari 3 seviyesi var 3 unu de aldılar her ders
İsem yayinlari
Hız
Fenomen B Türkçe ve paragraf
Nartest denemeleri
Bi kac tane daha deneme
Ankara yayıncilik paragraf
Bi de startfen di galiba her ders

Özellikle Fen için soruyorsaniz ben bir öğretmen olarak newton serisini begendim .
İlk.kolay kitabi var
Sonra orta seviye haftalık denemeleri
En son da zor sorulardan oluşan all star diye kitabi var .
Bence çok başarılı

Haberleri duydunuz mu ?
Gecen yıl.uzerinde çok tartışılan Fen 13.sorusunu mahkeme iptal etmiş.
Herkes yerine yerleşti bu saatten sonra bir şey de yapılamaz.
Bu kadar emek verilmişken şaka gibi ...
Nasil.bir sistemin sınavına hazırlıyoruz çocuklarımızı, çok üzüldüm

Binlerce kişi vardır bu durumda ,tam herkes okuluna baslamis alışmaya çalışırken, sonuclansa ne olacak ki ,çok yazık.
Oğlunuz başlamıştır memnun mu okulunu sevdi mi ?
Seneye bu zamanlar bizler de istediğimiz okullara alışma evresine şahit olalım evlatlarımızın insallah .

Binlerce kişi vardır bu durumda ,tam herkes okuluna baslamis alışmaya çalışırken, sonuclansa ne olacak ki ,çok yazık.
Oğlunuz başlamıştır memnun mu okulunu sevdi mi ?
Seneye bu zamanlar bizler de istediğimiz okullara alışma evresine şahit olalım evlatlarımızın insallah .
Beni karıştırdınız bence benim kızım bu sene 8. Sınıf ama okula asla alışamıyor hep tatile alışıyor :KK66:

X