2025 Haziran Anneleri ❤️🧿

Sanırım 2 günde bir 2 kat artış yeterli oluyor. Perşembe kesin belli olur. Ben kan testi vermedim ama reglime 3-4 gün varken çok çok silikti o yüzden kesin benimde betam düşüktür. Her gün gebelik testi yapıyorum gittikçe koyulaşma görüyorum. Stres yapmayın inşallah iyi sonuçlar gelir :)
Regli oluyorum galiba yarin doktor randevum var dua edin 😒😒

Merhaba bende pazartesi öğrendim çift çizgiyi görünce akşam vakti acile koştum kan vermeye beta değerini 160 görünce havalara uçtuk eşimle ❤️
SAT 19 ağustos benimde , bu akşam yine kan vereceğim 2000 e ulaşınca beta değeri doktora gitmeyi planlıyorum umarım hepimizin süreci sağlıkla ilerler canım kızlar 🤗🤗

Merhaba bende pazartesi öğrendim çift çizgiyi görünce akşam vakti acile koştum kan vermeye beta değerini 160 görünce havalara uçtuk eşimle ❤️
SAT 19 ağustos benimde , bu akşam yine kan vereceğim 2000 e ulaşınca beta değeri doktora gitmeyi planlıyorum umarım hepimizin süreci sağlıkla ilerler canım kızlar 🤗🤗
Yaa heyecaniniz daim olsun ❤️ benim de sat 18 Ağustos 1 gun var aramizda. Ben kan vermedim yarın Doktora gdcgm ultrasn için bakalm neler olck

Sat benimde aynı canım. Doktorum 1500olunca gelebilirsin kese içinde dedi

Merhabalar benim de bugün öğrendiğim kadarıyla beta 28 inşallah sağlıkla güzel bir şekilde artar cuma da vericem kan çok heyecanlıyım 8 yaşında bir kızım ama subat ayında da bir kayıp yaşadım p yüzden inanılmaz stresliyim dualarınıza talibim

Hadi inşallah hepimiz için 🤲🏻🤲🏻
Evet evet her şey çok güzel ve sorunsuz olacak kızlar evrene tamamen pozitif enerji gönderelim ❤️❤️❤️
Ben bu akşam yine beta vereceğim bakalım ne çıkacak her şey normal giderde 48 saatte 2 katı artarsa 1 ekime ultrason için randevu almayı planlıyorum hem keseyi hem de kalp atışını duymak için bakalım

X