Popüler Konu 2025 -2026 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Rabbim işini rast getirsin canım benim, ins çok mutlu olursun işinde. En kısa zamanda da ilan açılır yeni sulara yelken açarsın malesef bu ülkede okusan dert okumadan dert. Rastgele yaşıyoruz işte sıralamayı hiç sorma, bakmamaya çalışıyorum ama önüme çıkıyor ne desek boş

İşin nasıl gidiyor kuzum memnunmusun bu hayatından, gerçekten insanın hayal ettiği gibi oluyor mu
Canım ilk başlarda rahattım, işi bilmedigim için boş geciyordu çoğu zaman. İşi ogrendikce yapmaya başladıkça iş işi doğuruyor.

İlk zamanlar iş yerinde o kadar esniyordum ki, boş oturmaktan, şimdi esnemeye vakit kalmıyor.

İşi ogrenmek yapabilmek daha güzel. Daha çok fırın ekmek yemem gerek ama ilk günden daha iyi ilerlemiş durumdayım.

Aklıma geldikçe şükrediyorum.
Ama tabi başka sıkıntılar başka imtihanlarim var şimdide.

Geçenlerde komşum öğlen çağırdı, misafirleri varmış, ben gidemiyecem diye bana da pasta börek tabağı hazırlamış, öğle tatilinde yiyeyim diye verdi. Onların bir arada olması pasta börek kahve sohbet yapmasına o kadar özendim ki, o gün çalışmak zor geldi bana halbuki 10 sene ev hanımıyım, günlerde gezmelerdeydim, o zaman da o zamanki hayatımdan memnun değildim atanmak için 10 sene uğraştım.

Yani insanoğlu nankör

Ayy kuzu o kadar haklısın ki, insan ulaşamayınca hersey sanıyor. Ama ulasincada çabuk doyuyor bu muydu diyo eminim bende aynı olurum,kendimi biliyorum bu herkes için geçerli bence ,insanız sonuçta bu yüzden suçlama kendini, düşüncen çok masum rabbim imtihanlari kolaylastirsin ve bunlar hic bitmeyecek malesef, napalım hayat böyle bir şey senin yapamayacağın birsey olamaz,sen neleri başardın ilerlemiş olmana çok sevindim kuzum

Yapacağına gönülden inanıyorum canım, bunun hiç bir engel yok

Canım canımm işe başladım ben gebermiş gibi yorgun oluyorum klavyeye bakamadım uzun zamandır çalıştığım iş yeri market gibi hatta oradan da zor bayağı bir yoruluyorum buraya da uzun zamandır giremedim kusuruma bakmayın kızlar nasılsın napıyorsun canım nasıl gidiyor

Canım hayırlı olsun yeni isin

Yaa canim çok sevindim, ins çok daha iyi yerler denk gelir tez zamanda ben boş boş oturuyorum, hiçbir şey yapmıyorum

Yaa canim çok sevindim, ins çok daha iyi yerler denk gelir tez zamanda ben boş boş oturuyorum, hiçbir şey yapmıyorum
Boş oturduğum günleri özlüyorum desem :) canım inanki mevcut hangi durumdaysa insan onun kıymetini bilmeli iş çok yoruyor evdeyken işte olsam diyorum işteyten evde olsam yani değişik durumlar insan her anın kıymetini bilmeli canım benim

Ne iş yapıyorsun kuzum,zor mu? Allah yardımcın olsun inşallah. Tez zamanda atanıriz, başka şeyler konuşuruz inş bundan sonra. Hayat basli başına çok zor kuzum, hakkiyla yaşamayı nasip etsin. Ruhumuza iyi gelen bir hayat yaşayalım inş

Ya teşekkür ederim sen nasılsın canım nasıl gidiyor
İyiyim çok şükür canım.
Yaptığım işi ogrenmek manbeni çok güzel motive ediyor. 1.5 sene sonunda işin yüzde 10 nu ogrendim ama bu bile cesaret veriyor önündeki işi yaparken.

Biz ilçe de birimle ilgili 2 calisaniz. Başımızda amir müdür yok iş konusunda yönlendirecek, kendimiz birşeyler yapmaya calisiyoruz

Yüzde on mu allahim hayat ne kadar zor şimdi kendimi düşündüm canım, senin yerinde olsam kesin oturur ağlarım. Neden yapamiyorum, niye olmuyor,salak miyim ben, niye buraya geldim sıkıntı bende ama normal degilim

Kuzu buradaki eski gunleri çok özledim yaa

Canım satış danışmanı ama ekstradan daha birçok işte üstüme markette çalışıyor gibi düşün ama oradan daha yorucu aminnn canım inşallah ya atanalım bizde hayırlısı ile

Başında amir müdür yoksa inan bana daha iyi işi öğren diye stres kusan yapamayınca anırıp bağıran birinin olmaması çok daha iyi canım benim benim en büyük korkum hadi katip oldum işi göstermeyen yapamayınca bağıran öğrenme sürecine olumlu yaklaşmayan insanlarla karşılaşırsam nolacak birçok özel sektörden bu yüzden ayrıldım geri zekalı biri değilim anlıyorum ama bazı şeyler zamanla öğrene öğrene olur buna müsaade etmediler yapacak bir şey yok bir daha da özelde masa başı iş düşünmüyorum inşallah katip olarak atanırım
Bence iyi bir yol katetmişsin yüzde onluk oran olarak zamanla yaptıkça yaptıkça daha da güzel ilerlersin ve bu seviye sene de yüzde 60 lara çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…