Popüler Konu 2025 -2026 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Canım ben elimden geldiğince girmeye yazmaya çalışacağım ama inanki çok yoruluyorum eskiler gitti bir sen ben safran kaldık bakalım
Bende buralardayim kuzum, hazır olduğumda matematiğe başlayacağım. Semra dilekçi bugün yotubeda çok güzel bir video paylaştı, onu dinledim kendime getirdi 🤲🥰🍒🫶 güzel olacak kuzum🤲🥰🍒🫶

Bende buralardayim kuzum, hazır olduğumda matematiğe başlayacağım. Semra dilekçi bugün yotubeda çok güzel bir video paylaştı, onu dinledim kendime getirdi 🤲🥰🍒🫶 güzel olacak kuzum🤲🥰🍒🫶
Hakkında her şeyin en güzeli hayırlısı olsun 😘❤️🫶 benim de içimde duygusal boşluk düştü bakalım kalbimiz dolacak mı birileri olacak mı yalnızlık da kötü artık benim için iş yerinde hadsiz konuşup canımı sıkanlar oluyor 😒😒

Hakkında her şeyin en güzeli hayırlısı olsun 😘❤️🫶 benim de içimde duygusal boşluk düştü bakalım kalbimiz dolacak mı birileri olacak mı yalnızlık da kötü artık benim için iş yerinde hadsiz konuşup canımı sıkanlar oluyor 😒😒
Off bıktım dengesiz insanlardan, Allah bildiği gibi yapsın 🥺 senin için en hayırlısı olsun kuzu, sonunda yeterki çok mutlu ol🤲🥰🍒🫶

Yüzde on mu🙈🥺 allahim hayat ne kadar zor🥺🙈 şimdi kendimi düşündüm canım, senin yerinde olsam kesin oturur ağlarım. Neden yapamiyorum, niye olmuyor,salak miyim ben, niye buraya geldim 🤣 sıkıntı bende ama normal degilim🤣
Canım 15 yıllık çalışan bile yüzde 50
Mevzuatı çok olan bir bölüm. Gün içinde kaç kez yönetmelikleri açıp okumamız gerekiyor. Yönetmelik kanun okuyup anlamakta çok zor. İlk başta hiç anlamiyordum şimdi onu da yüzde 10 anlıyorum 😁
Ama sorun değil devlet memuruysan, yüz kızartıcı bir suç islemedikten sonra işler yürüyor bir sekilde

Canım 15 yıllık çalışan bile yüzde 50
Mevzuatı çok olan bir bölüm. Gün içinde kaç kez yönetmelikleri açıp okumamız gerekiyor. Yönetmelik kanun okuyup anlamakta çok zor. İlk başta hiç anlamiyordum şimdi onu da yüzde 10 anlıyorum 😁
Ama sorun değil devlet memuruysan, yüz kızartıcı bir suç islemedikten sonra işler yürüyor bir sekilde
Rabbim yolunu açsın, kolaylik versin inşallah canım benim 🤲🥰🍒🫶

X