2024 yılı klomen kullanmaya başlayan hanımlar bu başlıkta toplanalım♥️

Yaşım 31 canım öyle düşünme bebek için 1 sprem 1 yuMurta yeterli Allah yeter ki istesin vakti saati gelsin olur Allahin izniyle doktora sordun canım 1.50 ve 4 arası iyi dedi benim ki de 2.80mis 4ten sonra pko yatkınlığı dedi dahada yukarısı pko demek deDi ama bunların hiç bir önemi yok dediğim gibi vakti saati geldimi gelir bebekler inanın ki bak arkadaşa ileri derece pKo senin çok olmaz demiş ama şuan 3 aylık hamile ve daha yeni evli olmaz deyince onlarda hemen başlayalım demişler halbuse 1 yil istemiyorlardı

Arkadaşlar yokmu bi gelişme
Malesef canım bende henüz yok zaten adete 4 gün kala çekildim rahim filmi ve hemen adetim geldi Smdi döngümün 6.günündeyim ek olarak ta son kez letu kullandım bidaha kullanmam çok döküyor saçlarımı 3 gün sonra doktor kontrolüm var yumurta takibi yaptıracam

tabi ki canım allahtan ümit kesilmez allah bizlere de nasip eder inşallah

Canım çektirdinmi rahim filmi

Ay şimdi okudum çektirmissin ben hala çektiremedim 15 bin fiyat çektiler doktorum kimyasal gebelik geçirdin en az bir tüpün açıktır dedi ben şimdi mfk nın takviyelerine başladım bir de şansımı bu şekilde deneyeceğim

Şifa olsun inşallah canım sen nasıl istersen ben devlette ücretsiz çektirdim ve hiç acımadı 30 saniye birşey sürdü anlamadım bile ben artık hiç birşey kullanmıyorum canım Rabbim ne zaman nasip ederse kışa kadar bekleyeceğim hala olmazsa aşılama deneyeceğim birde

Herkese merhaba, umarım hepiniz tez zamanda hamiş olursunuz. Bu ay ilk defa klomen kullanacağım. İlk hapa 29 ağustosta başlayacağım. Okuduğum kadarıyla herkese günde 1 yada 2 doz verilmiş. Doktorum 5 gün boyunca günde 3 defa kullanmamı istedi. Yumurtlamam, adetim vs hersey düzenli eşimde de sorum yok. Sadece ms hastasıyım.

Klomeni 5 gün boyunca, 3 doz kullanıp hamile kalan var mı?

Benim ikinci kere klomen kullanışım bu kez doktorum bana da günde 3 kere verdi 2 kutu kullandım onunla birlikte esrtrofem coraspirin ve vitamin verdi bugün kontrolüm vardı 3 yumurta gelişmiş 20-21-24 mm yarın 12 de çatlatma iğnesi olucam cuma bi ilaca daha başlatıcak duphaston diye bakalım resmen tüm tuşlara bastık hamilelik için

Bir tek sen cevap yazmışsın çok teşekkür ederim. Bence günde 3 tane içmek bir sürü yumurta yapıyor. Insallah sende de çok olacaktır. Dün yumurta kontrolüm vardı, tam 5 tane yumurta oluşmuş. Normalde hep 2 adet olurdu. Hemen çatlatma iğnesi yaptılar. 8 ine kadar ilişki verdi. Bekliyorum, çok heyecanlıyım. Com fuga ve collectiva içiyorum takviye olarak. İnşallah bu ay hemen hamile kalabiliriz. Sende kendinle alakali gelişme olursa lutfen yaz olur mu ? Bol bol dua ile gecen bir ay. Kendimi dinlemekten mahfoldum.

Asla kendinizi dinlemeyin rahat olun. Kendinizde belirti aramayın. Ben 6 kere aşılama yaptırdım. 1 tanede iptal olan aşılamam var ama ilacını falan kullanmıstım. Çok yumurta oluştuğu icin iptal olmustu. Bazılarında yattım dinlendim iş yapmadım. Sürekli belirti aradım. İlacların etkisiyle cok belirti yaşanıyor hamileliğe yordum. Ama sadece kendimi üzdüm. İnşallah siz hiç o aşamalara gecmeden hamile olursunuz. Ben tüp bebekle hamileyim şuan. Rabbim sağlıklı sıhhatli hayırlı şekilde kucağıma almayıda nasip etsin. Yolun daha çok başındasınız inşallah herşey güzel olur fazla yıpranmadan hamile olursunuz. Ama stres herşeyin başı kendinizi rahat bırakın düşünmeyin

Uzun bir süreç yaşamışsınız. Allah bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin insallah benim ağrı eşigim yüksek olduğu için belirti çok hissetmiyorum. Ama o yumurtalar gözümün önünden gitmiyor. Artık, kirpik uçlarım bile bebek istiyor. İnşallah çok beklemeyiz. Neden bilmiyorum ama çok umut bağladım bu ay. Sanki oluverecek gibi geliyor.

-Buarada tüp bebek önerir misiniz ?

-İlk seferde mi oldu ?

-Ve tüp bebek aşamasında daha önce olmama sebebini açıklayabildiler mi?

Sebepsiz infertilite dediler bize hiç gebe kalamadım. Sorun yok diyorlar ama tüp bebekte bir sorun açıklanabiliyor mu merak ettim.

Benim de ilişki olay çok kafamı karıştırdı doktorun verdiği günler bana az geldi 24 ağustosta klomen kullanmaya başladım 26 sında reglim bitti 29 ve 1 ine ilişki dedi 2 sinde kontrole çağırdı 3 ünde iğne oldum 4-6 su ilişki olsun dedi 4 kere bana az geldi ama kendi kafama göre de yapmak istemedim vardır bi bildiği dedim seninki nasıldı bir de yumurtalarının büyüklüğü ne kadardı?

Ben 29 ağustosta klomen kullanmaya başladım. Hergün 3 adet içtim. 30 ağustosta reglim bitti. 1 ve 3 eylül ilişki demişti. 4 eylülde kontrole gittim. 5 yumurta oluşmuş dedi. Boyuta 16.5 mm hatırlıyorum sadece oradayken çatlatma iğnesi yaptılar. Eve gidince ilişki olsun dedi. (Eşim ve ben evden çalıştığımız için hemen olmasını istedi.) 5 eylül saat 23.00de, 6 eylül sabah, 7 eylül öğleden sonra istediğin saatte ilişki dedi. Yani doktorum toplamda 6 kere ilişki verdi.

Tek bildiğim catlatma ignesinden sonraki 36 saati mutlaka değerlendir derim. Doktor saate özellikle uymamı söyledi.

3 eylül 12 de iğne oldum 30 saat sonra ilişki oldu diğeri 6 sında arka arkaya yapmak sperm kalitesini düşürüyor diye biliyorum

Kalitesini bilmiyorum ama ara vermeden ilişki olması yorucu oluyor. Bu ay ilk klomen kullanımı olduğu için doktor ne derse yapıyoruz ek olarak, kadının orgazm olması gebelik ihtimalini arttırıyor diye belirtti doktor. Veee inşallah bu ay ikimizde hamile kalırız lütfen sende gelişme oldukça yazarsan çok sevinirim.

İnşallah hamile kalırız kendimi strese sokmamaya çalışıyorum ama olmuyor sende haber ver mutlaka

Bana sorduysan eğer sebepsiz infertilite dediler. İlk başta sol yumurtalıkta polikistik görüntü var dediler. Eşimin türkiyede yaptırdığı sperm testleri sonucu cok iyi geldi ama aşılama yapılacağı zaman spermler yıkanıyor mesela 83 milyon gelen sperm sayısı yıkama sonrası en fazla 9 milyona yükselmisti. Hep 1,1.5,2 milyon arası geldi. Ama burası doğal gebelik istediği icin hemen tüp bebeğe yönlendirmiyor. 1 sperm bile olsa yeter falan demislerdi. Ben kayseride tüp bebek yaptırdım. 2 embriyom olusmustu 1 i cözülürken kalitesi ilerlemeye devam etmedi. 1 i gelişime devam etti normalde ikiside transfer olacaktı mecburen kalan 1 taneyi transfer ettirdik. Çok şükür ilk denemede tuttu.

Evet sana sormuştum. Cevabın için çok teşekkür ederim. Kendimden bisey bulabilmek için sordum ama maalesef herkesin hikayesi farklı. Şimdi hamilesin, Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin insallah İsteyen herkese ve banada en kısa vakitte, sağlıkla, hayırlı bir evlat versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…