2024 yılı klomen kullanmaya başlayan hanımlar bu başlıkta toplanalım♥️

Evet sana sormuştum. Cevabın için çok teşekkür ederim. Kendimden bisey bulabilmek için sordum ama maalesef herkesin hikayesi farklı. Şimdi hamilesin, Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin insallah 🥰 İsteyen herkese ve banada en kısa vakitte, sağlıkla, hayırlı bir evlat versin inşallah 🙌
Amiin inşallah tabii ki herkesin durumu farklı tüp bebek merkezine gidildiğinde kişiye göre tedavi uygulanıyor. Mesela ilk gittiğimde bi arkadas vardı benim 8 yumurtam cıkmıstı üzülmüstüm nasıl ilerlediğinide hiç bilmiyordum. O arkadasla sohbet ederken benim 25 yumurtam toplandı demişti cok şaşırmıştım ama hepsi boş çıktı dedi kalitesizdi dedi. 3 ay vitamin kullanıp tekrar başlıycam dedi. Bu tarz o kadar çok hikaye var ki Rabbim en kolay şekilde sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin tüm bu yolda ki arkadaslarımıza. İnşallah seninde tüp bebeğe ihtiyacın kalmaz hamile olursun

Herkese merhaba, umarım hepiniz tez zamanda hamiş olursunuz. Bu ay ilk defa klomen kullanacağım. İlk hapa 29 ağustosta başlayacağım. Okuduğum kadarıyla herkese günde 1 yada 2 doz verilmiş. Doktorum 5 gün boyunca günde 3 defa kullanmamı istedi. Yumurtlamam, adetim vs hersey düzenli eşimde de sorum yok. Sadece ms hastasıyım.

Klomeni 5 gün boyunca, 3 doz kullanıp hamile kalan var mı?
Canım bende günde 1 defa kullandım klomen Allahım yeter ki ol dedikten sonra neden olmasın olur Allahın izni ile ♥️😘

Canım bende günde 1 defa kullandım klomen Allahım yeter ki ol dedikten sonra neden olmasın olur Allahın izni ile ♥️😘
Peki mesajını görünce yaşadığım mutluluk. Allah'da seni mutlu etsin inşallah.❤️ Adetime son 9 gün kaldı. Sağ kasığıma dokunduğumda ve yürüdüğümde hafif hafif ağrı var. Tabi kendimi dinlediğim için ben abartıyorda olabilirim. 🤭 Rabbim en kısa zamanda bekletmeden, sağlıklı, hayırlı bir evlat versin inşallah. Sanırım adeti beklerken 9 gün boyunca, dokuz doğuracağım 😄.

Ben catlatma iğnesi olduğum gün ilişki olmuştu birde çatladığı gün

Peki mesajını görünce yaşadığım mutluluk. Allah'da seni mutlu etsin inşallah.❤️ Adetime son 9 gün kaldı. Sağ kasığıma dokunduğumda ve yürüdüğümde hafif hafif ağrı var. Tabi kendimi dinlediğim için ben abartıyorda olabilirim. 🤭 Rabbim en kısa zamanda bekletmeden, sağlıklı, hayırlı bir evlat versin inşallah. Sanırım adeti beklerken 9 gün boyunca, dokuz doğuracağım 😄.
Aminn aminn hepimizi canım benim teşekkür ederim ♥️ana rahmine düşme vakti geldiğinde hemen geliverir mucizen buna emin ol umudunu asla kesme psikolojini asla yıpranmasına izin verme ♥️çatlamanın 7.gününden veya 10.gününden itibaren belirtiler daha çok başlıyor sürekli adet olucak gibi karın ağrısı Rabbim bebeğini nasip etsin bu ay inşallah sağlıkla kolaylıkla imanlı kuranlı 🤲🏻♥️

Herkese merhaba, 5 Eylül günü adetimin 1. günüydü. 7 Eylülden itibaren günde 2 tane Klomen kullandım. Bugün doktor randevum vardı Gonal f 900 yaptı 100 mg. Yarın Gonal'ı kendim yapacağım. 14 Eylülde tekrar kontrolüm olacak. Alttan muayene yapacakmış. yaklaşık 3 yıldır deniyoruz ama doktorum bana 3 ay ver diye çok emin konuştu benim sürecim de bu şekilde :))

Herkese merhaba, 5 Eylül günü adetimin 1. günüydü. 7 Eylülden itibaren günde 2 tane Klomen kullandım. Bugün doktor randevum vardı Gonal f 900 yaptı 100 mg. Yarın Gonal'ı kendim yapacağım. 14 Eylülde tekrar kontrolüm olacak. Alttan muayene yapacakmış. yaklaşık 3 yıldır deniyoruz ama doktorum bana 3 ay ver diye çok emin konuştu benim sürecim de bu şekilde :))
Hayırlı uğurlu olsun canım yeni tedavin Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin bu ay inşallah ♥️gonal f harika bir igne buna emin ol hep rahat ve huzurlu ol Rabbim vercek vakti geldiğinde ümidini hiv kaybetme olur mu aziml3 istemeye devam 🤲🏻♥️

Hayırlı uğurlu olsun canım yeni tedavin Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin bu ay inşallah ♥️gonal f harika bir igne buna emin ol hep rahat ve huzurlu ol Rabbim vercek vakti geldiğinde ümidini hiv kaybetme olur mu aziml3 istemeye devam 🤲🏻♥️
Çok teşekkür ediyorum Allah hepimizin kucağını en güzel zamanda doldursun inşallah. Bugün tekrar kontrole gittim 14 ünde gittiğimde Gonal'ı 100 olarak 2 doz daha vurmamı istedi ve bugün tekrar çağırdığında alttan muayene etti 3 adet yumurtam gelişmiş biri 20 diğeri 21 mm'di. Bugün çatlatma iğnesi vurmamı ve 1 Ekime kadar beklememi söyledi. 1 Ekime kadar zaman nasıl geçecek hiç bilmiyorum 🤲🏻

Çok teşekkür ediyorum Allah hepimizin kucağını en güzel zamanda doldursun inşallah. Bugün tekrar kontrole gittim 14 ünde gittiğimde Gonal'ı 100 olarak 2 doz daha vurmamı istedi ve bugün tekrar çağırdığında alttan muayene etti 3 adet yumurtam gelişmiş biri 20 diğeri 21 mm'di. Bugün çatlatma iğnesi vurmamı ve 1 Ekime kadar beklememi söyledi. 1 Ekime kadar zaman nasıl geçecek hiç bilmiyorum 🤲🏻
ALLAH hepimize yardımcı olsunda biran önce hamile kalalım insallah 🤲 bende klomen ve çatlatma iğnesi kullandım. Hamilelige dair hiçbir belirtim yok ama ben yinede 20sini bekliyorum. Buarada beklerken zaman geçmedigi için ailem, arkadaşlarimla daha sık göruştum. Onlar kendi dertlerini anlatırken, sen kendi derdini unutuyorsun. Tavsiye ederim 😊

ALLAH hepimize yardımcı olsunda biran önce hamile kalalım insallah 🤲 bende klomen ve çatlatma iğnesi kullandım. Hamilelige dair hiçbir belirtim yok ama ben yinede 20sini bekliyorum. Buarada beklerken zaman geçmedigi için ailem, arkadaşlarimla daha sık

göruştum. Onlar kendi dertlerini anlatırken, sen kendi derdini unutuyorsun. Tavsiye ederim 😊
Kızlar bu grubun eskilerinden biri olarak bende klomen ve femara artı çatlatma ignesiyle denedim fakat tutmadı eger pco varsa mutlaka insülin direncinize baktırın dahiliyede benim demir ve d vitaminin yerlerde çıktı önce bunları düzeltmeye çalıştım belki fikir olur size çünkü bunlar yumurta kalitesini etkileyen en önemli degerler:)

Pco yok daha önce rahim filmi dahil tüm tetkikleri yaptırdık eşim de bende. İkimizde de giçbir sorun gözükmüyor ama yaklaşık 3 yıldır bir sonuç alamadık 1 yıldır bırakmıştık tedaviyi tekrardan başladık bakalım bu ay

Pco yok daha önce rahim filmi dahil tüm tetkikleri yaptırdık eşim de bende. İkimizde de giçbir sorun gözükmüyor ama yaklaşık 3 yıldır bir sonuç alamadık 1 yıldır bırakmıştık tedaviyi tekrardan başladık bakalım bu ay
Pco yok, degerlerim iyi, bende rahim filmi çektirdim temiz çikti, esimde de sorun yok. Bu ay 5 yumurtam vardı umarim denk getirebilmişizdir. Ms hastasıyım. Ms ilaçlarimi doktoru dinlemeyip bıraktım. Artık daha kötü ne olabilir evresindeyim. 1.5 yılı geçtı bebek denelerimiz. Bir defa bile hamile kalamadim. Allah affetsin, çok isyan ettigim bir dönemim vardı. 🥹 Sende de hiç gebelik oluşmadı mı?

Pco yok, degerlerim iyi, bende rahim filmi çektirdim temiz çikti, esimde de sorun yok. Bu ay 5 yumurtam vardı umarim denk getirebilmişizdir. Ms hastasıyım. Ms ilaçlarimi doktoru dinlemeyip bıraktım. Artık daha kötü ne olabilir evresindeyim. 1.5 yılı geçtı bebek denelerimiz. Bir defa bile hamile kalamadim. Allah affetsin, çok isyan ettigim bir dönemim vardı. 🥹 Sende de hiç gebelik oluşmadı mı?
Hayır hiç gebelik geçirmedim ne yalancı ne sahici :KK51:

Allah isteyen herkese nasip etsin. Ama şu aralar en çok ikimize hızlıca, sağlıkla, sahici birer bebek nasip etsin inşallah 😊

Çok güzel gelişmiş canım yumurtaların harika rahat ol inşallah doktoru dediği günleri degerlendir Allahım en kısa zamanda nasip etsin inşallah ♥️😘

İnşallah canım bakalım 1 Ekime kadar nasıl sabredeceğim merak ediyorum yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik :KK69:
Aşılamayı da mutlaka deneyin canım eğer bu tür tedaviler olumsuz olursa eğer Allah ol dedi mi herşey sebeb olur gelir buna emin olun ♥️😘ve vakti geldiğinde nasıl ölüm tarihlerimiz belliyse doğum tarihlerimiz de ezelden yazılıymış

Aşılamayı da mutlaka deneyin canım eğer bu tür tedaviler olumsuz olursa eğer Allah ol dedi mi herşey sebeb olur gelir buna emin olun ♥️😘ve vakti geldiğinde nasıl ölüm tarihlerimiz belliyse doğum tarihlerimiz de ezelden yazılıymış
İnşallah neticeye hepimiz ulaşırız canım :) artık doktorun yönlendirmesindeyiz bakalım olmazsa 1-2 ay daha deneyip aşılama dedi doktorum. Umarım gerek kalmaz. Beni stresslendiren bu süreçten ziyade çalışıyorum; işten türlü bahanelerle izin almak :/

İnşallah neticeye hepimiz ulaşırız canım :) artık doktorun yönlendirmesindeyiz bakalım olmazsa 1-2 ay daha deneyip aşılama dedi doktorum. Umarım gerek kalmaz. Beni stresslendiren bu süreçten ziyade çalışıyorum; işten türlü bahanelerle izin almak :/
İnşallah canım gonal f ile çok hamile kalanlar var ♥️Allah en kısa zamanda nasip etsin evet çalışanlar için izin sıkıntı olmasa keşke her istediklerin de verseler 😊

X