2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Çocuk hastalıkları cnm direk uzmana gidim dedim
Yok olmaz öyle sen bencede acile bir gözük orayada danış belki yeşil kayıt açar öyle gösterirsin çocuğu anlat doktora yenidoğana beni çağırmadılar diye göz işitme testlerine girmediyse onlarıda söyle gün alırsın onlarada direk

Yok olmaz öyle sen bencede acile bir gözük orayada danış belki yeşil kayıt açar öyle gösterirsin çocuğu anlat doktora yenidoğana beni çağırmadılar diye göz işitme testlerine girmediyse onlarıda söyle gün alırsın onlarada direk
Doğunca işitme testi direk girdi cnm İlk üç ay içinde tekrar işitme ve kalça çıkığı icin randevu al dedi göz den bahsetmedi

Doğunca işitme testi direk girdi cnm İlk üç ay içinde tekrar işitme ve kalça çıkığı icin randevu al dedi göz den bahsetnedi
Kac saattir yatiyor ki
Yani şöyle uyandiryom zorla emziriyorum birdahs dalyo 🥲

Kızlar bugün ben de kontrole gittim 2700 gr olmuş beybim🥹 nst'de de bisey çıkmadı haftaya cuma tekrar çağırdı + çatı muayenesi olacağım 🙈 doktor korkma 5 dk sürecek diye rahatlatmaya çalıştı bakalım 😅
Maşallah 🧿 canım 5 dk bile sürmüyor kendini rahat bırakırsan acımaz çatı muayenesi ben şahsen beceremedim 😅

Canım bunu kim denediyse çevremde sütü hemen geldi ya da cogaldi. Istersen sen de dene. 7-8 kuru incir. 1 çay bardağı susam ve 1 şu bardağı siyah üzüm. Bunları kaynat yumuşayıncaya kadar. Çay gibi iç bikac bardak. Ben de şimdiden malzemelerimi aldım doğumdan sonra yapicam. İnşallah bizdede ise yarar.
Canim çok teşekkür ederim sütüm geldi bugün doktorlar da 3. Gün demişti ben tecrubesiizm benim gibi anneler varsa sakın üzülmeyin sadece boş memeyi bebeğe tutturmak zor oluyor ama geliyor sutumuz çok şükür

Kızlar bugün ben de kontrole gittim 2700 gr olmuş beybim🥹 nst'de de bisey çıkmadı haftaya cuma tekrar çağırdı + çatı muayenesi olacağım 🙈 doktor korkma 5 dk sürecek diye rahatlatmaya çalıştı bakalım 😅
Bende çok korkuyordum çatı muayenesinden ama hicccc korkulcak bişey değilmiş doktor parmaklarını soktuğunda kendini salman için müsade iste gevse hicbirsey hissedilmiyor İnan ki

Doğunca işitme testi direk girdi cnm İlk üç ay içinde tekrar işitme ve kalça çıkığı icin randevu al dedi göz den bahsetmedi
1. Ayını doldurduğu gün Göz testine giriyor rop kontrolü deniliyor onuda sormalısın işitme bendende istedi erken doğdular diye sanırım Bera testi istedi 6. Ayda

X