2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kesin mi konuştu doktor? Bana yüzde 70 kız dedi çünkü net konuşmadı canım. Bi de bacak arasını gördün mü oraya bakarak mı söyledi cinsiyeti

Tam aynı gündeyiz inş çarşamba bizede bişi söyler cınsıyetle alakalı merak sarmaya başladı aslında hiç yoktu suan ağrım sızım mide bulantım yok tribe giriyorum iyimidir diye

Kızlar merhaba 28 şubatta transfer oldum şuan 9+3 üm, porogestan fitil ve dex kullanıyorum ecopirin kullanıyorum sizin başınızdan geçmiştir bu ilaçları ne zaman bıraktırmaya başlıyor doktorlar

Kızlar merhaba 28 şubatta transfer oldum şuan 9+3 üm, porogestan fitil ve dex kullanıyorum ecopirin kullanıyorum sizin başınızdan geçmiştir bu ilaçları ne zaman bıraktırmaya başlıyor doktorlar

11.-12.Hafta civarındayım hala kullanıyorum

Progesteron un 3 çeşitini kullanıyorum

Kanama olunca aspirin ve iğneyi bırakmıştık daha önce

13+1 im üç ayı doldurdum progestan fitil ve dex bıraktırdı dr um ecoprin ve oksapara devam ediyorum

Cinsiyet yorumlarını okuyunca ben de heyecanlandım. Ben bir zarfa koyduracagım evde küçük bir etkinlikle öğreneceğiz. Bize de bebeğimize de anı kalacak bir video olsun istiyorum.

yaa hayırlı olsun cok sevindimben de yarın gidecegim 11+5 oluyor belki tahmin eder diye düşünüyorum. aynı doktor ablama 11. haftada erkege benziyor demişti erkek oldu. o yüzden bana da bi tahmin de bulunur diye düşünüyorum. sağlıkla kucagımıza alalım inşallah

pardon 10+6 oluyor 11. haftaya giriyor diye tahmin bekliyorum

Benim 8. Gün net negatif çıkmıştı ama çok şükür 11 haftalık haamileyim
Doktorlar boşuna 10 12. Gün demiyorlar

Kafa yapısı kıza benziyor

Günaydınlar Ben de bir şey sormak istiyorum Çapa'da tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum Haziran ayına bana randevu verdiler belirli bir gün yok adetin 2. günü gelin dediler ama ilaç tedavisinden sonraki aşamalar büyük bir ihtimalle bayram tatiline gelecek Hatta belki ilaçları kullanmanın son 1-2 günü bile bayram tatiline denk gelebilir böyle olunca sürekli nasıl olacak nasıl yapacaklar bilgi verir Bilginiz varsa söylerseniz sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…