2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar yarın yumurtalar dondurulacaktata benim.
Ben ikiz istemiyorum.
Yumurtaları zaten tek tek mi döndürülür, yoksa çift dondurulduklari olur mu ?
Bir de dondurmada embriyo başı mi ücret ödenir ?

Kızlar sonucum çıktı 5. Gün embriyosu 10. Gün değerim 25 .
Çok düşük değil mi yaaa

Kızlar yarın yumurtalar dondurulacaktata benim.
Ben ikiz istemiyorum.
Yumurtaları zaten tek tek mi döndürülür, yoksa çift dondurulduklari olur mu ?
Bir de dondurmada embriyo başı mi ücret ödenir ?
Tüp başına ücret alınıyor tek tek dondurmak daha iyi bir şey tabi iki transfer ettirmek istemeyenlere

Kızlar, beta hcg'm yukselmemisti 2ser gün arayla 244-426-649-842 çıktı salı günü en son. Ama az önce doktordan çıktık 5+3'teyim 9 mm kese göründü bu iyi haber mi? Yani bi umut var mi ben anlamadım degerlere rağmen
LÜTFEN CEVAP VERİN, BOŞA MI UMUTLANDİM

Kızlar, beta hcg'm yukselmemisti 2ser gün arayla 244-426-649-842 çıktı salı günü en son. Ama az önce doktordan çıktık 5+3'teyim 9 mm kese göründü bu iyi haber mi? Yani bi umut var mi ben anlamadım degerlere rağmen
dr ne dedı. kese nasıldı.
Yanı ılerleme oldu demekki. ınsallah guzel devam eder canım. umut hep var tabıkı :dua:

Doktor artışı normal olan gebeliklerde sağlıklı ilerleme şansı %80se sizinki %50 dedi. Haftaya bebek gorunmeliymis
o zaman umut var canım.
ınsallah haftaya ıyı haberler alırsın. senın ıcın zor gececek. Allah kolaylaştırsın her sekılde

Kızlar 10. Gün değeri 25 olup sağlıkla ilerleyen oldu mu ? Kafam allak bullak ne sevineyim mi üzüleyim mi boşluğa düştüm resmen

Doktorunuz bir yorum yapmadı mı? Son artıştan sonra muayene oldunuz mu? Kese içinde bir oluşum görürseniz sıkıntı yoktur inşallah benim boş gebelik olmuştu maalesef artıştaki düzensizlikten

X