2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Pozitif sonuç alan herkesi tebrik ederim inşallah devamı da sağlıklarla ilerler bende 26 şubatta transfer oldum 9 Mart test tarihim daha öncesinde test vermeyi düşünmüyorum okuduğum kadarıyla herkes öyle demiş umudumuzu kaybetmeyeceğimiz güzel günlere inşallah

İnşallah pozitif sonuç alırsınız

ya benim değerim 30 7.güne göre biraz düşük çıkmadı mı ya kimyasal olmasından çok korkuyorum sizin kaç çıkmıştı kızlar

Bende senden farksız değilim tatlım. Yine negatif sonuçla karşılaşınca adetin 5. günü doktor çağırdı. Kanamamın devam ettiğini duyunca muayene etti ve histeroskopiye aldı. 2 saatlik işlemden sonra zar zor kendime gelebildim. Rahimde yamukluk ve çöküntü vardı düzelttim dedi. Tam 12 gün adet gördüm. Bugün kanamam bitti sanırım. Bir dahaki adetimin 5. günü gel dedi. Bakalım yeniden ne zaman olurum Allah bilir
Dondurulmuş 1 tane embriyom var. Transfer ne zaman olacak bilemiyorum şimdilik

Hadi hayırlısı olsun şimdiden canım

Merhaba içini ferah tut 46 cikmisti 7.gun bende korktum değer düşerse diye 9.gun 3 katı 123 e cikti inşallah artarak devam eder senin de canim
Ya inşallah çok korkuyorum testlerim düne göre bir tık daha koyu ama yine de korkuyor insan eşime uydum kan verdim öyle pişman oldum ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…