2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar transferimin 7. Günü bugün. 3. Gün embriyosu. Dayanamadım iki saat önce gittim kan verdim. Kan test günüm pazardı. 3. Gün embriyosu geç çıkıyor diye biliyorum bu kadar geç mi :KK43: sonuç negatif gelmiş 4 gün daha bekleyip ümitlenmeli miyim yoksa oturup ağlamalıyım :KK43:(((
Bu konuda tecrübem yok ama bildiğim kadarıyla çok erken vermişsin . Strese girecekseniz gününden önce kimse kan vermesin😞 umarım pozitifi görürsün 🙏🏻

Cok güzel darısı bana olsun. 8. Gün 69 du yarin kan vereceğim tekrar
Yaa senin de çok güzel olacak bence güzel çıkmış güzel düşün ben biraz olumsuz düşünüp uzuyorum kendimi ama bence tam tersi yapmamiz lazım pozitif düşün elim karnimda butun gun ya varis ya mucib esmalarini çekiyorum calisirken bile. Sen de öyle yap canim

Kızlar transferimin 7. Günü bugün. 3. Gün embriyosu. Dayanamadım iki saat önce gittim kan verdim. Kan test günüm pazardı. 3. Gün embriyosu geç çıkıyor diye biliyorum bu kadar geç mi :KK43: sonuç negatif gelmiş 4 gün daha bekleyip ümitlenmeli miyim yoksa oturup ağlamalıyım :KK43:(((
Benimde 3. Gün embriyosu yarın 7. Gün 😔 ya bizimkiler daha geç tutunuyor ya da 5. Günler tutunuyor bilmiyorum bugün duygusalım ama erken olmuş sakince bekle lütfen zor biliyorum ama günün gelmeden umutlarını tüketme bizimkiler daha çook küçük kanda daha yükselememişlerdir bile

Benimde 3. Gün embriyosu yarın 7. Gün 😔 ya bizimkiler daha geç tutunuyor ya da 5. Günler tutunuyor bilmiyorum bugün duygusalım ama erken olmuş sakince bekle lütfen zor biliyorum ama günün gelmeden umutlarını tüketme bizimkiler daha çook küçük kanda daha yükselememişlerdir bile
Umarım öyledir olumsuz bir haberi kaldıracak gücüm kalmadı :KK43:

Kızlar hastaneden geliyorum kese de kalp atışında duyuldu şükürler olsun artık kadın doğum doktoruna gıdıcem tüp bebek doktorumla bitti işimizi
Maşallah Sağlıkla kucağına da alırsın inşallah darısı kalp atışını bekleyenlere bana ve bu süreçte olan herkese inşallah 🙏 bu arada kaçıncı hafta oldu ☺️

Şişkinlik de var canım evet😅Midem de bu arada bugün iyice yandı, bulantı da yine yaşadım. Tahminen bu durum kaç hafta sürer acaba ya kadın olmak zor gercekten
Ayy çok karışık vallahi ben ilkin tatlı aserdim sonra turşu aserdim değişik bişey geçen akşam pişmiş soğan kokusu aldım çok hoşuma gitti bu akşam ise tahammül edemedim inşallah kalp atışını da duyayım artık bunlar sevindirir bizleri

Kızlar 7.gun 46 beta çıkmıştı
9.gun 123.52
Çok şükür adım adım hepimiz inşallah 🥳
bugün o kadar adet sancim var ki çok korktum yine yorulunca mi çok ağrıyor acaba😔
Merhaba, sağlıkla kucağınıza alırsınız umarım ❤️
Benim de transfer olduğum günden beri inanılmaz adet sancım var, bazen bacaklarım vuruyor… Bugün 7.günüm. Sizin de böyle miydi acaba, ne gibi beliritleriniz var paylaşabilir misiniz

X