2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Sizde lekelenme olduğunda sırt ve karın ağrısı da oldu mu

2 gün önce idrar yaparken batma olmuştu kan idrar vermiştim enfeksiyon varmış çok yoğun doktor ilaç verdi şimdi idrar kültürü vermek için tekrar acile gidiyorum vallahi bezdim bitmiyo

Beennn 10. Gün 74.6 çıktı değerim inşallah bol bol artar

İnşallah 8. Gün tutunduğu için değerin bu kadar düşük çıkmıştır 14. Gün 70leri görürsün inşallah
Hayırlı olsun Belirtileriniz oldu mu arkadaşlar benim 7. Günüm hiç bişey hissetmiyorum hcg artarken bi farklılık oluyor mu

beni de eklermisin 19 Şubat transfer günüm yaş 29 dondurulmuş 5. gün embriyo

Kızlar çarşamba günü 8. Günüm. Sağlık ocağına gideceğim kanda çıkar mı ? İlk tüp bebek deneyimim tecrübesizim. Eğer beta hcg kana geçiyorsa bu sürece yaptırayım diyorum

Hayırlı olsun Belirtileriniz oldu mu arkadaşlar benim 7. Günüm hiç bişey hissetmiyorum hcg artarken bi farklılık oluyor mu
İlk 2 3 gün net bi kasık ağrısı oldu sonra azaldı yavaş yavaş 8 ve 9. Günde hafif batmalar oldu o kadar
Ne yerleşme kanaması ne göğüs hassasiyeti hiç biri olmadı ki bunların hepsinin ilaç etkisi olduğu söyleniyor
Hiçbişe hissetmemen olmadığı anlamına gelmez

Teşekkür ederim cevabın için umarım bebeğini sağlıkla kucağına alırısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…