2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bana taktılar cnm bende bilemiyorum bizde de isteğe bağlı idi ama yinede hastalarima ben yapmak istiyorum dedi taktirdik bakalım inş faydalı olmuştur

Bu serumu kalp atisina kadar ara ara uygulayan doktorlarda oluyormus

244'ten 426'ya 2 günlük yükselme bu şekilde gebeligi sağlıklı olan var mı? 2 gündür karnım da ağrıyor
Canım benim 227den 423e yükseldi. 2 gün sonra 1860 oldu. Şu an kese ve yolksac görüldü. Ama lekelerim var ve kramp bel ağrısı var. O yüzden ben de şu an korkuyorum. Ama kese alanında kanama görülmedi. Ona sevindim açıkçası. İnşallah seninki de sağlıkla artarak devam eder. Kendime gelince rapor alıp dinlen dedi doktor evde yatıyorum

Kızlara sizce negatif olursa 12 gundede hemen bi daha başlamalıyımmı yoksa vücut bu kadar ilaç alıp hormonlar artmışken yeniden denemeliyimmi bilginiz varmı bu konuda
Bence biraz rahim dinlendir sadece 1 adet dönemi kadar en azından sonra kendini iyo hissedersen hazirsan yeniden başlarsın

İntralipid serum diyosan eger ben aldım sonucum pozitif onun etkisi var mı bilemiyorum, ama omega ve balık yagı var icinde zaten kotu bisey olacagını dusunmuyorum. Merkezde fiyat 4000 bandındaydı ben dısarda devlet hastanesine taktırdım sadece ilac parası olarak 500 kusur verdim

Kızlara sizce negatif olursa 12 gundede hemen bi daha başlamalıyımmı yoksa vücut bu kadar ilaç alıp hormonlar artmışken yeniden denemeliyimmi bilginiz varmı bu konuda
Rahim durumuna bağlı tamamen. Kontrole git adetliyken ama bana 2 adet sonra görüşelim dendi daha rahme bile bakılmadan misal

Merhaba ne zaman taktırdınız serumu ve devlet Hastanesi'nde takıyolar mı

Kızlar transferimin 8. Günü hafiften kadık ağrısı, bacak ağrısı oluyor ve bel ile kalça arası batma var normal mi adet belirtisi olmasından korkuyorum.

Hanımlar 3. Gün embriyosu transferimin 10.günü kan testi 173 yani pozitif Lilakahve Bu kandil gününde darısı tüm bekleyenlerin başına, bebeklerimize kavuşmak dileğiyle

Kızlar transferimin 8. Günü hafiften kadık ağrısı, bacak ağrısı oluyor ve bel ile kalça arası batma var normal mi adet belirtisi olmasından korkuyorum.
Hepsi oldu bende sonra bi anda gectı canım bacaklarım nasıl agrıyordu ozellıkle sol tarafım

Bende de gün içinde 1 2 kez en fazla belime sızı giriyor ama 5 dk falan sürüyor başka da belirtim yok çok üzülüyorum acaba olmadı mı
Transferin kaçıncu günündesiniz.
Bugün kese gördük normalde çarşambaydı dayanamadım gittim gözüktü ama çok

Bugün kese gördük normalde çarşambaydı dayanamadım gittim gözüktü ama çok küçük daha
Maşallah gözünüz aydın olsun. Bu hissettiğiniz belirtiler transferin kaçıncı günüydü ve evde de test yaptınız mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…