2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Hrs normal ücretlerinde de pahalı bi hastane ya. Ben de histeroskopi oldum ilaçlar falan derken 100 bin tuttu. Şimdi ikinci transfer ücreti de 30 bin olucak
Evet baya pahalı ama eşim orda mikrotese oldu ordada yaptıralım dedi hoca çok ümitli konuştu bende ümitliydim baya ama 10 gunum negatif ve işin kötüsü pgt gonderdiyimiz için geriye embrio yok sil baştan yapıcam

Bende sizin gibi düşünüyorum ama herkes sanki dondurulmuş transfer şansı daha yüksek modunda
Evet normalde yumurta sayınız azsa taze transfer de uygun ama çok yumurta toplanmışsa dondurulmuşun şansı daha fazlaymış, bir de erken doğum ve düşük riski taze transfere göre daha düşükmüş umarım hepimiz pozitif görürüz

Hiç bilmiyorum ki canım kimyasal ne oluyor
Kese olusmadan dusus oluyor genelde..
Benimde yillar once ilk tup bebek denememde kimyasal olmustu.. 20 li deger gordum yanlis hatirlamiyorsam sonra dustu..
Seninkinde de artis yok. Bu tur degerlerde duzelme olmuyor maalesef... umudunu kirmak istemem ama hayalde satmim kendi adima..

Ay yok doğrudur ben hiç yaşamadım kızımda ilk deneme oldu çok şükür bunda böyle olunca doktorum ısrarla erken olduğunu pazartesi bı daha kan vermem gerektigini söylüyor yoksa bende sanmiyorum yükselsin 2 gündür aynı yerde durması garip keşke değer dahada dussedyi kafam böyle karismasaydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…