2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

İnşallah kendiliğinden hamile kalırsın buraya da büyük harflerle müjdeee yazarsın

Hayırlısı olsun canım bencede biraz rahim dinlendirmek iyi olacaktır. Herşey çok güzel olacak emin ol. Güzel düşün güzel olsun Rabbim hayırlısını nasip etsin herkes için

Selam beni de ekler misin? Yaş 38 5.gün emriyosu 1 adet ve Transfer tarihi 17 Şubat

Ne güzel söylemiş doktorun. Her şey ilkinde güzel olmayabilir ama ikincisinde olacak ay keşke kendiliğinden hamile kalsan hem de iyi haberlerini bekliyorum en kısa zamanda canım

Transfer gününe kadar ilaçlardan karnım çok şişiyodu şimdi şişkinlik yok bel ağrısı çok herşeyden korkar oldum walla
Bendede transferdn sonra başladı 5 aylik gibi göbeğimm var 2 gün çok bel agrisu oldu 5 6 günde oldu 2 gündür pek yok iyi bisymi bilmiyrm

Yumurta gelişimine göre 5.gün bile olsa bazılarına 12.gun diyorlar sanırım
Benim test günümü hesaplarken haftasonuna denk gelmesin diye 1 mart dedi yoksa bana da 12 gün diyecekti. Walla bilmiyorum bekledik bu kadar biraz daha bekleyelim ben evde test yapmayı hiç düşünmüyorum

Benim test günümü hesaplarken haftasonuna denk gelmesin diye 1 mart dedi yoksa bana da 12 gün diyecekti. Walla bilmiyorum bekledik bu kadar biraz daha bekleyelim ben evde test yapmayı hiç düşünmüyorum
Olabilir belki de cmm bende evde hiç yapmayacağım gider kanı veririm gerçek sonuç istiyorum idrar yanıltıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…