2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Hazırım yaa bende bugün işe döndüm sağlık ocağım iş yerimin yanında zaten
pazartesiyi bekleyebileceğimi sanmıyorum
Kaset test yapmak da istemiyorum açıkçası kaset testten korkuyorum
Ben de pazar günü erken gebelik testi yapmaya karar verdim kanda bi anda görüp üzülmek istemiyorum gerçi umarım üzülmeyiz kötüyü çağırıyor olmayayım ama

İnşAllah belki tutunmuştur dıye umit edıyorum ama üzülmemek ne mümkün

Kızlar günaydın bugün transferin 20. günü normalde bir daha beta verme demişti doktor en son 11. günde 207 ydi ama ben meraktan duramadım bugün kan verdim sonuç böyle çıktı edosko ne demek 10 binden büyük demek mi sen yorum yaparsın belki

Eklentiler

• IMG_8987.png
    48 KB · Görüntüleme: 89
evet hatırlıyorum canım. zaten 6 da negatif gorsem üzülmem sadece duramıyorum yapsam daha rahat edecegim
Üzülüyorsun canım umut bizim için bi mucize ve emeklerimiz bizim yoldaşımız ama yapmak istersen sen bilirsin inşallah yüzün güler bu sefer yaparsan beni de etiket yap meraktan ölürüm

Yaş küçük sorun yok sende olur diye bekliyrz sende bende ayni durumdayiz sorun olmayip olmuyrsa rabbimdn bizimki isterse olucak demekki
İnşAllah Allahım tez zamanda hayırlısıyla nasıp etsın ben dr aradım negatıfı gorunce oda nıye yapıp kendını uzuyosun erken dedı kan testını bekle dedı ama ne mümkün beklemek

Bndede idrar yaparken oluyr olan varmi ki öyle
Hiç bir fikrim yok canım ne desem yalan olur ben o gece hiç yatamadım yanma hissinden hatta hemşireye yazdım enfeksiyon olabilir deyince hastaneye gittim temizdi 10cu gün dayanamayıp kan vermiştim 58 değerle öğrenmiştim

Ben de senin gibi yorumladim canim. 10binden buyuk demek diye..
Masallah yaaa. Sen de kese gormedin daha dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…