2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Anladım benim adet sana göre daha uzun oluyor 30-35 arası. Ultrasona gittiğimizde dr söylüyor değil mi hafta ve gününü. Dediğin gibi senin döngünden dolayı aynıyız

Anladım benim adet sana göre daha uzun oluyor 30-35 arası. Ultrasona gittiğimizde dr söylüyor değil mi hafta ve gününü. Dediğin gibi senin döngünden dolayı aynıyız
Ayni olmayizda bir iki gun fark edebilir...
Evet canim dr soyler.. muhtemel dogum tarihi verir..
Bide ilk 3 gun diyor belki 1..gun belki 3. Gun tutundu.. o kadar ayrinti bilemeyizki.

ne zaman tutunduklarını bilemezsin kesede çıkar meydana
Gerçekten sinirimizi bozdu senin sağlık ocağın
Kızlar bu süreç içerisinde kilo alan var mı?ben de çok şişkinlik oluyor patlayacak gibiyim, karnım 6 aylık hamile gibi resmen
Hemde neee
Acayip bi açlık var bende çabuk acıkıyorum ve devamlı tatlı bişeler istiyor canım
Az önce yemekten kalan pilavı yedim ben yaaa nası kilo almiyim

Merhaba bende 6 subat transfer oldum suan hamileyim

Al benden de o kadar sonumuz hayır olsun canım

Sen hamile kalırsan napcaz diyo eşim şimdiden göbeğin çıktı nolcak sana diyor Allahtan boyum uzun da ordan biraz kurtarıyorum ben
Ben de bel bolgesinden zayifim . Ilk gebelikte hemen cikar diye dusunmustum.belli olur sandim.
7 aylik oldum bol giysem kimse anlamaz. Ic karin diyorlar ya bence o mesele..benimki genis demekki mesela

Ay canimm hayirli olsun. Istiyordun sanirim cogul gebelik. Ben de 6 subat transfer 15. Gun 2890 . Valla ne yalan soyleyeyim.ikiz olur diye korkuyorum. Daha once.kotu tecrubelerim de var cunku.
Senin degerlerin nasildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…