2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar 5. Gün embriyo.
10. Gün 423
12. Gün 906
14. Gün 2296
16. Gün 4911

Kan testi vermeye devam etmeli miyim? Tüp bebek merkezinde randevum 27 Şubat Salı günü. Sizce o gün kalp atışı duyulur mu? 6 gün var.

Kızlar çıktım transferden uzanıyorum şu an
bence düşük değil 12. Gün kan isteniyor zaten 2 günde bir verdiğinizi düşünecek olursak
8. Gün 55 2 gün sonra
10 gün 110 (2 katı)
12 gün 220 (2 katı)
Yani illa iki kat artmıyo daha fazla arttığı da oluyor

Transfer günün ne zamandı bence vermene gerek yok artık. Benim 2 şubat transfer 2 marta ultrason randevusu verdi kalp atışına da bakacak.

Yani yarin 5. Haftam bitecek . Takip programi indirmistim...
Canım hangi takip programı? ben senden 4 gün önce transfer oldum 5. Gün embriyosu benimde, beni bugün 5+0 gösteriyor ama ben tüp bebek gebelik hesapla diyorum google dan.acaba benim hesap yanlış mı

Bende reçeteye 3 ölçek yazmış ama en düşük ölçek kaçsa kapakta onu içtim direk içmiştim daha bi hareket olmadı ama aşırı mide ile göbek geliği arası aşırı ağrı

Bende reçeteye 3 ölçek yazmış ama en düşük ölçek kaçsa kapakta onu içtim direk içmiştim daha bi hareket olmadı ama aşırı mide ile göbek geliği arası aşırı ağrı
O çok o kadr icme canm az iç günlük iç bn bir günü geçiyor iciyrm zorluyr bni bugün icmedm cikamadm mesela sabah icerm hemen etki etmiyr bekle karnin guruldamaya basliyor

Kızlar çok hafif sol belimde sanki bir ağrı girip çıkıyor sizde de bu tarz belirtiler oldu mu pozitif çıkanlar. Ben her şeyi ona yoracağım galiba. Transfer öncesi belirti aramam diyordum ama tüm belirtilere muhtacım şuan sanki

Cift canim. Bugun 15. Gunum hesabima gore 4 hafta 5 gunluk oluyor.
Valla insallah tektir maddi manevi zorlanirim ..bir kizim var.
Ya benim 13.gün 1800. Doktor bir daha verme gerek yok dedi. Sağlıklı ilerlediyse inşallah 15.gün 3600 olmuş olur. Ve tek embriyo. Benimki içerde bölündü mü naptı ya

Geriye doğru hedaplarsan eğer 13.gün 1400 11.gün 700 9. Gün 350 gibi düşün normal bence
Evt hesapladim..hatta aksama dogru olmasi da onu da hesaba kattim.
Cinsiyet belli olacak . Saglik.ocagi hala sonuc cikarcak
IKiz tutmustu bir kez benim. 4. Gun belli sekilde cift cizgi cikmisti..
Bunda 5. Hayali.idi
Ama bilinmez tabi. Artisi bilsem biraz tahmin yurutebilirim.tek deger olunca zor

Canım hangi takip programı? ben senden 4 gün önce transfer oldum 5. Gün embriyosu benimde, beni bugün 5+0 gösteriyor ama ben tüp bebek gebelik hesapla diyorum google dan.acaba benim hesap yanlış mı
Gun gun gebelik diye..
Belki benimki yanlistir.. ben de bir senin dediginden yapayim.. sen transferini kacinci.gun oldun peki

Kızlar bu süreç içerisinde kilo alan var mı?ben de çok şişkinlik oluyor patlayacak gibiyim, karnım 6 aylık hamile gibi resmen

Bende seninkiyle hesaplayayım. 12 ocak adet tarihi 2 şubat transfer. 21. Gün olmuşum
Benim adet 26 27.gunde 1 oluyor ortalama. Aslinda tup bebekte de yumurtlama tarih olarka pek degismedi.. transferi 19. Gun oldum ben. Belki oradan fark oluyordur... son adet tarihim 19 ocak transfer 6 subat .
Ilk basta fark ediyorda sonrasinda birkac gun fark etmiyor.

Ya benim 13.gün 1800. Doktor bir daha verme gerek yok dedi. Sağlıklı ilerlediyse inşallah 15.gün 3600 olmuş olur. Ve tek embriyo. Benimki içerde bölündü mü naptı ya
Peki tek gun mu verdin..artis nasil oldu.
Bolunmus olabilir canim.. gonlune gore olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…