2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhaba sizlere sormak istediğim şeyler var yarın OPU olacağım, ağrı oluyor mu sonrasında ya da zor bir süreç mi? OPU sonrası 3- 5. gün mü transfer oluyor ve transfer sonrası ilaç kullanımı oluyor mu? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Taze transfer ise 3 veya 5.gün transfer olacaksın canım opu sonrası çok hafif idrarın geldiğinde ağrı olabilir ama asla çekilemeyecek kadar kötü bir ağrı değil. Adet ağrısından çok daha rahat öyle söyleyeyim

Anestezili olduğundan hiç bişey hissetmiyosun sonrasında minicik ağrın olabilir ama ağrı kesici içecek kadar bile değil. Hiç korkup strese girme hatta anestezi uykusu çok tatlı Diğer sorularına doktorun karar verecek çünkü kişiye göre değişiyor

Ya aslında anestezisiz ilaçlı rahim filmi çektirdim dayandım diyorum kendime ama ne bileyim yine de bilmediğim bir şey ve şimdiye kadar hiç ameliyat falan olmadım kaygım yüksek ondan

Burda herkes tecrübelerini , bilgilerini paylaşıp birbirine yardımcı olmaya çalışıyor. Kafanızı karıştırmak değildi amacım doktorun bana söylediğini söyledim.
Yok estagfurullah tabi ki öyle her yiğidin yoğurt yeme şekli farklı diyelim bende hergün portakal suyu içince diğer arkadaşlarında fikrini almak istedim

Kızlar 9. Günüm. 5.gün embriyosu beta 270. Kimyasal falan değildir değil mi
yaaa cok cok sevindim hayırlı olsun degerin gayet iyi sen erken verdin 11.gün verseydin 550 lerde cıkacaktı oyle düşün düşük degil yani. aynı yerde yaptırdık bana da umut oldun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…