2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benim ikinci transferim. Nedense belirtileri ilk günler görüyorum sonlara doğru brlirti hissetmiyorum ve negatif sonlandı. İlk transferim böyleydi. Şimdi ikinci transfer yine aynısı olacak diye korkuyorum şimdi ilaçların yan etkisiyle belirtileri görüyorum fakat son günlere doğru hiç bişey hissetmesem eğer yine mi aynı olacak negatif mı olacak yine diye düşünmeden edemiyorum G gulcan14

Merhaba. Benim de bugun transferden sonra 2. Gün . Hafif kasık ağrısı var ve bence sürekli sırt üstü yatmaktan bel ağrım var. 5. Gün 2 embriyo transfer edildi . Hakkımızda hayırlısı olsun

Böyle benim gibi olan var mı?

19 şubat 2 adet 5. Gün embriyo transferi oldum. Yaş 35

9. Günüm bugün ben idrar da pozitifi görmüştüm ama emin olamıyor insan tabi 5. Günden sonra kasıklarım baya ağrımaya başlamıştı iğne batması gibi 8. Günde de lekelenmem oldu
Tebrik ederim Allah hayırla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah
Değeriniz kaç çıktı acaba
Benim negatife çevirirsin canım kimyasal oldu değerim düştü tamamen
çok üzüldüm arkadaşım pozitiften negatife dönmesi daha köyü ediyor insanı direk negatif olsa bu kadar üzülmez insan benimde ilki kimyasaldı gerçekten kötü ama umut yitirmeden yola devam Allahın izniyle
Değerleriniz nasıl ilerledi peki

İlki 41 çıktı iki gün sonra 9a düştü

negatif cıkan arkadaslar cok üzüldüm hayırlısı olsun hakkınızda. kasık agrısı vs yasadınız mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…