2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benim de transferi saymazsam bugün 2.günüm.
Dün gece kafam ağrıdı, hafif kasık ağrısı çok hafif de bel ağrısı oldu ama girip çıktı sadece. Başka da yok çok korkuyorum gerçekten 6.günden önce idrar testi vermem ama bu korkuyla idrar testini bile yapamam herhalde sürekli tek çizgiyi gördükten sonra. Bir de hele böyle bir sürecin sonundaki tek çizgiyi düşünmek istemiyorum
Umarım hepimiz haftaya güzel haberlerimizi yazarız. Çok heyecanlı gerçekten…

Bir kere isimiz dustu o da olmadi
Yahu esas olani yap..digerini de yap..konustumda kac kez tup bebek tedavisi goruyorum dedim..
Neyse yapcak bir sey yok.
Yapacak bişe yok tabi de gerildin işte boşuna hemde bekledin neyse geç olsun pozitif olsun
Bende yarın versemmi işe gitmeden 16sı transferim ne diyorsunuz
Bugünkü kabustan sonra şimdi gidip veresim var aslında

Aynen öyle eleştirmek için söylemedim yanlış anlama benim ikinci transferim ve ben ilk günler brlirti görürken sonlara doğru brlirti görmüyorum diğeri öyle olmuştu. Ama tutmadı.
Benimde daha ilk transferim 4 cu gun akşamdan karnımda sancılar var belim ağrıyo ama bu gun test yaptım negatif sonradan pozıtıfe donermi bilmiyorum hakkımızda hayırlısı olsun hepimizin kucağı dolsun Allahım

Yapacak bişe yok tabi de gerildin işte boşuna hemde bekledin neyse geç olsun pozitif olsun
Bende yarın versemmi işe gitmeden 16sı transferim ne diyorsunuz
Bugünkü kabustan sonra şimdi gidip veresim var aslında
Azcik daha bekle bence..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…