2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Hcg var ama .bence onu yapmadilar.onun istedi 16 gorunuyr digerleri 19...
Su an sinirlendim.
Bide gebelik olsa ararlar diyor...

Eklentiler

• 1000052814.jpg
    35,7 KB · Görüntüleme: 97
Su an sinirlendim.
Yani yoksa bence de yoktur. Çünkü kanı 2 gün o şekilde bekletmezler diye düşünüyorum. Sisteme girerler ama geç çıkar. Yine de bekle canim ben özellikle küçük kuruluşa gittiğimde istediğim tahlili çıkarken bile söylüyorum atlamasın diye. Biz de aynı gün öğleden sonra çıkıyor ve e nabiza da düşüyor demek her yerde işleyiş farklı. Canını sıkma kuzum onların sorumsuzlugu. pozitif gördün bir daha verirsin kan

Su an sinirlendim.
Yani canım neden sen işini bu hale bıraktın anlamadım ki doktorun hanı sonucun demıyo mu 15 günü geçti tıp merkezleri de bi saate çıkarıyor keşke oralarda yaptırsaydın normal gebelık değil ki senin ki ciddi takıp etmen gereken bişi

Ben de çok merak ediyorum bugün 5. Günüm 8. Güne kadar bekleyip idrar testi yapmayı planlıyorum

Yani onun isini elli kere ben hatirlattiktan sonra ne anlami var.. isyerinde de en sinir oldugum seydir...
ILk kez verdim..para vermim dedim. yani olana bak
Ablam gitti simdi sormaya.. aksam is cikisi ozelde veririm artik..devletin bi faydasi olmaz bana her ay sgk payini babalar gibi oduyoryz.
Neyse hapislik olmayayim simdi

Haklısın canım, çok denk geldim burda böyle olana. Bizde mesela küçük ek binalar var büyük hastanelere bağlı olan orda bile var gidip veriyorsun iki saat içinde çıkıyor. Neyse sıkma canını stres yapma bunun için. Gebeliğin güzel güzel ilerlesin inşallah

Yani bi hale birakmadim aslinda.gunumde her tc vatandasi gibi.sosyal haklardan yararlanarak saglik ocagindan talepte bulundum .
Her adimda soylemem gerek demek.. isini duzgun yapmayan insanlar heryerde maalesef.
Valla hastaneden de memnun kalmadim zaten..soran olmadi ..medipolde olsa 50 kere aramislardi. 4. Tup bebek tedavim bu. Ilk kez medical parkta yaptiriyorum..cöp her anlamda

Valla normalde ozel saglik sigortasindan yararlandigim icin kullanmiyorum devlet hst veya saglik ocagi..
Malum cok harcama yapinca hadi bu seferde saglik ocagina vereyim dedim..bi hakkimi kullanayim.. yoksa 40 kere kan vermisimdir gebelik icin.
Ilk kez ozele vermedim..gelir beni bulur.
Belki de hep boyle aksamalar oluyordur..allahtan isim.dusmuyor

İlk tüp bebek yada aşılama tedavime baslayacagım zaman zeynep kamilde kan vermistim ve kanımı kaybetmislerdi 1 ay gecikmisti onların yuzunden
Boyle durumlarda bende devlet hastanesine gitme taraftarı degilim
Kaldı ki pozitifse bu kadar zamanda zaten degerin coktan arttı
Takip icin de aynı merkezde vermek onemli ya bu sekilde agır aksak nasıl olur

Kızlar benim de bugün 6. günüm yarın sabah ilk idrarla test yapmayı düşünüyorum ama çok korkuyorum negatifi görürsem diye şu an kasık ağrım yok ama bacaklarımda ağrı oluyor göğüs hassasiyetim de çok hafif oda ilaçlardan olduğunu düşünüyorum sanırım negatif ya benim

ABlam gitti demistim ya.. bakmis dr sistemden daha cikmamis..gercekten helal olsun ..
Evet burada denk.geldi kaybolan yok makine bozuldu diye donen vs..

Benimki de bu tarz oldu iste.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…