2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Test yaparm olmazsa zaman geçmez diye yapmk istemiyrm lekelnme olmazsa cumartesiyi bkliycm cnm

Kızlar birazdan transfer olacağım dondurulmuş 3 embriyom vardı 1 tane 5. Gün 2. Tane 6. Gün . En son kontrolde 2 tane 6. Gün transfer yapılacaktı . Transfer öncesi form getirdiler 1 tane çözdürmüş 2 tane dondurulmuşlar eşimle itiraz ettik. Sonra dr geldi yanlış anlamışlar ama stres yapmayın 6. Gün embriyolarını ayrı ayrı dondurmuştuk zaten dediler şimdi 1 embriyonun daha çözülmesini bekliyoruz .

Moralimiz çok bozuldu ben hiç inanmadım ayrı ayrı dondurduklarını kesin 2 tane 6. Gün çözdürüp birini geri donduracaklar . Başına böyle bişey gelen varmı kabul etmiyolar hepsini ayrı ayrı dondurduk diyolar

Meraba kızlar bende 2020 senesi tüp bebek annesiyim 4 yaşında kızım var :) 2 dondurulmuş embriyom daha vardı 16 Şubat'ta onları da transfer yaptık bende süreci bekliyorum 5.gunum. Transferinin evde test yapsam mı diye düşünmedim değil ama kararsız kaldım :)

ben dün transfer oldum sabah yüz üstü uyandım canım. transferden yarım saat sonra saga sola donebilirsin demişlerdi bi yerden sonra mecburen normal hareket ediyorsun

hiç belirtin olmadı mı canım

Bende ekleneyim buna :) 2 embriyor 4 sene dondurulmusdiyin 5 günler sanırım :)

5. gün embriyosu mu? dayanabiliyorsan dayan yoksa en erken 7. gün yap bence

5. gün embriyosu mu? dayanabiliyorsan dayan yoksa en erken 7. gün yap bence
Açıkçası kaçıncı gün olduğunu hatrlamiyorum 4 senedir donuklar ama ya ya 5 ya 6 diye biliyorum ama kizimda taze transfer 3 gün yapıldı :) 7 ci gün idrarda silik yakaladım sırf ondan merakım bu erken cikarmi diye :)

ben kendimi tutamazsam 6, tutabilirsem 7 de yaparım erken biliyorum ama sabırsızım. olsa da 7. de çıkmayabilir o yüzden siz dayanabildiginiz kadar dayanın

ben kendimi tutamazsam 6, tutabilirsem 7 de yaparım erken biliyorum ama sabırsızım. olsa da 7. de çıkmayabilir o yüzden siz dayanabildiginiz kadar dayanın
Sizin ne zaman oluyor :) evet beklemek mevburda kızımda erken öğrenince bundada kararsız kaldım :)

cok mantıksız söyledikleri
hiç inandırıcı degil. bir de anlaştıgınız halde nasıl tek embriyo cozerler? bu da cok mantıksız. para için yapıldıgını düşünüyorum 1 embriyon kalmasından da 2 embriyon kalsın 1 deneme yapacagına 2 deneme yapabilirsin sonucta. böyle olunca içine sinmiyor hiçbir şey her şeyden hep bir şüphe. sen yine de modunu düşürme digeri gibi bu da cozunur inşallah sımsıkı da tutunur tüm bunları unutursun

kızlar ben dün transfer oldum ama hiçbir belirtim yok transfer sonrası belirtiler kaçıncı gün başlıyor acaba
1 günde belirti beklemeyin lütfen 2 şubatta oldum transfer sonuç pozitif yeni yeni göğüs hassasiyeti başladı ilk tedavimi belirti aramakla mahvetmiştim aramayın lütfen Allah’a bırakın meşgul olun tesbihle namazla vs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…