2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Çook teşekkür ederim ben et ürünlerini normalde çok tüketmiyorum ama bu süreçte kendimi zorladım hep yemek için çok da iyi değil mi o zaman?

Göğüs hassasiyeti kaçıncı gün başladı cnm

2 âdet 6 ci gün 5AA yaş 22 14 Şubat transfer

Bnde 6 ci gün 5aa kalite transfer oldum 2 adet bugün 6 ci günüm bel agrisi vsr belim çatlıyor gibi göğüs de hassasiyet Yok ya arada giren adet olckms gibi agri var
Herkes de olmuyor göğüs hassasiyeti burda başka pozitif çıkan arkadaşlar da yoktu bazılarında lekelenme olmuştu bende olmadı herkesin belirtisi değişiyor 8.gün idrar da çıkmıştı benim 2 gün sonra test yapabilirsiniz

Merhaba kızlar dün transfer oldum daha önce çift demistim ama hem eşimin hem benim ablalarım kuzenlerimin ikiz olunca tek olsun istedik doktoruma böyle bi karar aldık tek embriyo bölünme ihtimaline karşı hayırla sonuclansin inş sormak istediğim uyurken yatarken hep sirt üstü yatmak mantıklı mı?

Uyku halindeykn sırt üstü yatamiyrsn ki hep saga sola dönüyorz

Kızlar bu kalçadan yapilan progestan iğne beni mahvetti ya. Her gün vuruluyor. Hem sağ hem sol tarafim aşırı agriyor ,üstüne oturup yatarken falan fena.
İlaç dağılıyor mu ben 3 iğne oldum sadece 1 tanesini doğru yapıldı hiç ağrı yapmadı diğer ikisinşn yapıldığı yer sert ilaç deri altında kalmış doktoruma yazdım yanlış uygulama yapmışlar iyi yapanı bul yoksa kan değerin iyi gelmezse transferin iptal olabilir dedi ya iyi yapan hemşire bulacaktım ya da o iğnenin göbekten yapılanı alacaktım hemşirelere iyi yap desem de çıkışıyorlardı bana doktora söyledim iğneyi değiştirdi günde iki kez sabah akşam vuruyorum dün başladım kalçadan yapılandan bin kat daha iyi ne ağrısı var ne acısı oksapar da kullanıyorum o sonradan yanma yapıyo o ama bunda öyle bişeu olmuyo tek sorunu yazdırılmıyo ilaç ücretli içinde 7 tane var bi kutunun bu da 2.5 gün gitmiş oluyor fiyatı da 860₺ idi eczacı arkadaşımızdı 800₺ den verdi eğer maddi olarak gücünüz yetiyorsa doktorunuza danışın değiştirin iğneyi ilaç zaten aynı ilaç kalçadan vurulan 50 mg göbekten yapılan bir tanesi 25 mg o yüzden sabah akşam vurunca da toplam yine 50 mg denk oluyor aynı oluyorum ben hala yanlış yapılan tarafa yatamıyorum otururken kalkarken yürürken her seferinde o işini doğru düzgün yapmayanlara söyleniyorum

Kızlar göğüs hassasiyeti ilk transferim tazeydi onda vardı. O ilaçlardan süreç boyunca olan bi durumdu. Şu an dondurulmuş doğal transfer ve hiç hassasiyet yok. Ama sonuç pozitif. O yüzden belirti var yok diye üzülmeyin kızlar

Yani bence kan dolaşımı açısından hep aynı pozisyon mantıklı değil. Arada sağa sola da dönmek lazım

Ya canim hayırlı olsun bebiş inşallah bizdede belirtisiz tutmustr bel agriniz varmiydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…