2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Geçen pazar yapmıştım bugün tam 1 hafta oldu persembe de test yapmistim bayaaa bi dakika sonra aşırı silik çizgi çıktı ama ben panikleyip cuma kan verdim 9.21 çıktı. 5. Gun icin kimsenin beta sonucunu bulamadim ben de her gün test yapmaya devam ettim. Dün de yaptım mesela onda az bekleyince aşırı silik çıktı. Bugün de bu çıktı. Yani 4.,6.,7. Gün idrar 5. Gün kan testi Allah hepimizin yardımcısı olsun gerçekten

Kızlar günaydın
Dün başlayan lekelenme ve kasık ağrısı gece boyunca devam etti. Sabah uyandığımda ağrım yoktu fakat karnım adet olacakmışım gibi gurulduyor. Bir şeyler ters gidiyor hissi var içimde korkuyorum
Birazdan kan vermek için hastaneye gideceğim. Bugün 10. günüm. Bana ve tüm isteyenlere dua eder misiniz. Çok ihtiyacım var

Canım hayırlı olsun
Kan testiyle de taçlanır inşallah
Ben hiç idrar testi yapmadım hep korktum. Bugün kan testi verecek olan benim. Birazdan gidiyorum. Bana dua eder misin?

Cuma 5. Gununde 9.21 cikti.bugunde 7.gunun idrarda bu sekilde yani.. bence gayet iyi..

Iyi haberleirni bekliyoruz. Dualarimiz seninle

İnş güzel haberlerını bizimle paylaşırsın canım seni bekliyoruz

Günaydınnnnn kızlar bişi sorucam progeston dex 25 mg göbekten iğne yapıyorum hiç acımıyo hissetmiyorum bile burda herkes acısından bahsetmiş ben yanlış bişey mi yapıyorum acabaaa böyle 0 acısız olan var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…