2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar dün sonucum 160 çıktı Bugün 10. Günüm ufak koyu pembe lekelenme geldi benden bunu yaşayan var mı stres oldum biran kötü birşey olur diye
Merhaba bende dün 9. Günümde test verdim 122,5 çıktı lekelenme bende de oldu çok hafif kahve rengi 6. Ve 8. Gün geldi merak etme muhtemel yerleşme kanaması içini ferah tut değerinde güzel maşallah

Selam arkadaşlar, pozitif gören tüm arkadaşları tebrik ediyorum, ben en son 11.gün kanverdim ve haftaya salı yada çarşamba kan verip direk doktora gitmeyi düşünüyorum, kafaca hesaplarsam salı günü 2000 leri görürüm, daha önce dış gebelik geçirdiğim için erken baktırmak istiyorum, istanbul sarıyerde oturuyorum, sarıyer kağıthane şişli taraflarda önerdiğiniz iyi bir kadın doğumcu var mı?

Arkadaşlar merhaba. Pozitif olan herkesi tebrik ediyorum. Ben 12 şubatta transfer oldum. Bugün 5. Günüm böyle sanki adet olacakmışım gibi hissediyorum belim ağrıyor. Bu durum beni çok endişelendiriyor. Aynı durumu yaşayan var mı benimle. Korkmalı mıyım

Endişelenmeyin benimde 6. Günden itibaren bel ve kasik ağrısı çektim pozitif öğrendim hala çekiyorum ara ara agrilari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…