2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

10. Gunum benim hala yok

Bende de aynı durum var ilkinde düşük oldu kese gelişmediğinden beta bir süre sonra yavaş artış göstermişti, ne zamana çağırdı ultrason için seni?

Bende de aynı durum var ilkinde düşük oldu kese gelişmediğinden beta bir süre sonra yavaş artış göstermişti, ne zamana çağırdı ultrason için seni?
Ben çarşamba 11.gün kan sonucumdan sonra 2 hafta sonraya grl dedi, ama ben o kadar bekleyemem, haftaya pazartesi kan verip 1500 üstüyse ultrason için gidecem, başka doktora tabi,

Kırmızı ama 2 3 damla geldi daha da gelmedi transferin 14.günü bugün
Yat dinlen canim.. pembe kahverengiden korkmayin diyorlar ama. Kirmizi kan yeni kana alani demek mi ondan mi tehlikeli goruyorlar bilmiyorum..
HEr kanama ciddi durum olusturacak degil tabiki ama . Onemsiz de degil

Ben çarşamba 11.gün kan sonucumdan sonra 2 hafta sonraya grl dedi, ama ben o kadar bekleyemem, haftaya pazartesi kan verip 1500 üstüyse ultrason için gidecem, başka doktora tabi,
Bana da 2 marta randevu verdi bir daha da test yapmana gerek yok dedi, artış nasıl diye merak ediyorum bende haftaya vereyim diyorum 1 kere

kızlar ben progestan a bugun başladım sanki regl olacak gibi gaz sancısı gibi garip bi sancım var yerimde duramıyorum. ptesi de transferim var. neden böyle oldu acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…