2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Arkadaşlar merhaba pazartesi bir sorun çıkmazsa transfer olacağım
Transfer aşaması için doktorum muayaneden farksız dedi. Ben yine de korkuyorum biraz. İyi tecrübesi olanlar yazabilir mi olumlu hikayelere ihtiyacım var

Benim aşılamam kötü geçmişti çok canım yanmıştı. O yüzden çok korkuyordum bende ama gerçekten de çok basitmiş.
5 dk sürdü zaten. Hiç korkma hayırlısı olsun inşallah

Korkucak hiç bişey yok kuzum rahat ol 10 dk sürüyor sadece canını acıtacak hiç bişey yok beni sadece tuvalete sıkışık olmam rahatsız etmişti tutma konusunda

Ya bu kan testini nereyeveriyorsunuz sağlık ocağına falan mı? Muayene olmadan gebelik testi verebiliyor muyuz?
Sağlık ocağında aile hekimine gebelik testi yaptırmak istiyorum deyince kan verebiliyorsun canım.
Onun dışında özel hastanelerde İstediğin saatte acilden gidip kan verebilirsin.

Yatıyosun ve ekrandan bebeğinle buluşma anını izliyosun çok kolay ve ağrısız bi işlem kendini kasma bolca dua et

Ya ben kestiremiyorum da kasik ağrısını adet mi gebelik mi bı bekleyiş içindeyiz işte Rabb'im bekleyisimizi hayırla mujdelesin bizlere
Zaten ilaçlar kullandığımız için adet olmayanız bu süreçte o yüzden adet ağrılarının da olmaması lazım diye düşünüyorum. Ama tabiki transfer sonrası adet dönemine denk geldiği için ondan o ağrılar oluyordur

Ya bu kan testini nereyeveriyorsunuz sağlık ocağına falan mı? Muayene olmadan gebelik testi verebiliyor muyuz?
İster özel de isterseniz devlet hastanesinin acil bölümünde direk gebelik testi vericem derseniz yardımcı olurlar bende nasipse yarın devlete gidip acilde vermeyi planlıyorum problem olursa da özele gider veririm

İster özel de isterseniz devlet hastanesinin acil bölümünde direk gebelik testi vericem derseniz yardımcı olurlar bende nasipse yarın devlete gidip acilde vermeyi planlıyorum problem olursa da özele gider veririm
Devlet hastanesinde beta bakmıyorlar genelde canım.
Gebelik acil bir durum değil diyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…