2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım çok teşekkürler cevabın için biraz daha olsa umut oldu bana :)
Bak benimde 5. Gun boyleydi.. 3 5 biseydi.belkide...catlatma ignesi oldugum icin emin olamadim. Sonra koyulasti..
Ama hic kan vermedim ben ptesi gunum

Eklentiler

• 1000051789.jpg
    1000051789.jpg
    108,5 KB · Görüntüleme: 85
kızlarr yardım edin lütfeen. 5.gün embriyosu transferimin 5.gününde (yani dün) çok silik bir çizgi gördüm predictor testinde dayanamadım kan verdim 3.64 çıktı değer. Sizce çok erken diye mi bu şekilde normal test günüm pazar nasıl dayancam bilemiyorum. Yükselir mi dersinizz?? Normalde daha önce adetim geciktiğinde hep 1-2 arası çıkmış hcgm ilk defa 3.64 gibi bir değer gördüm ama nasıl yorumlıycağimi bilemedim sonuçta 5ten küçük olması negatif anlamina geliyor ama acaba artış olur mu?
Evet normalde negatif demek ama zaten çok erken kan vermişsin canım inşallah artar bekle bakalım 🤗

Estrofem kaç gün kullandınız kızlar? Bana bugün başlanacak sanırım, doktor iki kutu yazmasına rağmen eczane 1 kutu verdi. Bitince 1 ay dolmadan eczane vermiyor nasıl yaptınız ücretli mi aldınız ?
Ben aldım biraz önce 2 kutu yazdı doktor 2 sini de aldım. 534 lira ödedim 2 kutuya da. Haftaya salıya kadar 2 gün kullanıcam. Sonra günde 3 e çıkarıcam 26 sında muayenem var.

Ben aldım biraz önce 2 kutu yazdı doktor 2 sini de aldım. 534 lira ödedim 2 kutuya da. Haftaya salıya kadar 2 gün kullanıcam. Sonra günde 3 e çıkarıcam 26 sında muayenem var.
Kutusu 260 TL sen ücretli almış oldun sanırım. Bir ay dolmadan 2.kutuyu alınca ücretli oluyormus

X