2024 Şubat Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Yoo aslında kalkip uyumaya gidiyoruz mesela sirt ustu yatmaya çalışınca nefes alamıyorum yastıgi iyice yukseltip yan yatiyorum ama sebebi ne bilmiyorum, bazi yorumlarda ohss demisler ama asiri siskinlik ishal falan yok, o yorumlari yapanlarin da sonuclari negatif olmus cogunlukla o_O
nefes almakta sonucun bi alakası yoktur bence alakasız şeyler. buna bakarak sonuc da negatif gibisinden düşünmeyin ohss olsa başka belirtileriniz de olur. inşallah degildir de 🙏🏻

Olmaz olur mu 🫢 ilaçların etkisinden midir bilmiyorum ama transfer öncesi de ilaç kullanıyordum bu etkileri görmedim 😅 ilk günden beri bi kasıkta batma hissi mide bulantısı halsizlik uyku hali var 🤦🏼‍♀️ sizde var mı bir belirti ?
Bende de transferden beri kasık ağrıları var 😮‍💨
Tabi çoğu ilaçlardan ve psikolojik belirtiler 🤭

Nerdeyse 2 yıldır suyun içinde çeliklemeye çalıştığım mum çiçeğim kök vermiş 🥲 inşallah yavrularımız da böyle köklenmiştir içimizde 🥲

Patikler geldi kızlar :emir_bebek: Rabbim sağlıkla giydirmeyi de nasip etsin :KK36:

Eklentiler

• IMG_0987.jpeg
    IMG_0987.jpeg
    137,1 KB · Görüntüleme: 61
Canım artık bundan sonrası artışa bakmak. 9. Gün 100 olması lazım inşallah kat kat artarak devam eder. Şu an sonucunda bi problem yok hayırlı uğurlu olsun🧿

Kizlar gunaydin...bugunki testimde bariz koyulasma goremedim.
Bugun ise geldim.cok zor sartlarda cektim 🤭
Hakkimizda hayirlisi ne diyelim.🌸
Vaama ya , çatlatmanın etkisi buldar sürmez bence

Kızlar bugün transferin 8.günü idrar testi yaptım bende ama bu normal kaset testten hafif silik çizgi çıktı ilk 5 dk içinde.fotoda gözükmüyor ama o yüzden çekemedim. İki embriyo transferi olmuştu yarın sabah hassas olan testlerden yapayım diyorum.
Yaa inşallah tutmuştur, silikte olsa varsa vardır, daha da koyulaşır inşallah 🙏🏻

X