🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Yok canim golge yapti buyuk ihtimalle fotografdan kaynaklidir goguslerim yaniyor desem yeri var testler negatif yarin regl yine hepsi pespese 🤭
Silik çizgi hemen çıktıysa ki bir gün kala çıkar genelde ama sonra olduysa kuruma çizgisi oluyor kuzum sen adetin gecikmesini bekle bir kere bende böyle olmuştum çok üzülmüştüm sonra

Merhaba Arkadaşlar bende 2 gündür regl belirtisi yaşıyorum bugün gecikmenin 3. Günü kasık ve bel ağrım batmalarım var göğüs ağrısı yok şeffaf su gibi akıntılar var ama dün gece kasık ağrım şiddetlendi sanki sökülecek gibi oldu ama hala gelen giden yok ağrı hafifledi acaba hamile olabilir miyim hemen test yapmak da istemedim gelir belki diye bu durumu yaşayan var mı

Kızlar önceden sezeryan olup sonrasında ne kadar süre sonra tekrar denemeye başladınız bebiş için? Ya da ne kadar süre sonra hamile kaldınız? En yakın kaç ay olabilir?

Kızlar önceden sezeryan olup sonrasında ne kadar süre sonra tekrar denemeye başladınız bebiş için? Ya da ne kadar süre sonra hamile kaldınız? En yakın kaç ay olabilir?
Cnm bnım bi akrabam var. Kızı 6 aylık
Kadın 15 haftalık hamile, aldıracaklardı hatta durumları yok, doktor dikişler patlayabılır iç kanama olabılır demiş arası çok yakın demiş, o yuzden senı bılgılendirım dedım cnm. Yani kızı 3 aylıkken hamiş kalmış. Demekki bi 6 ay falanmı geçmeli bılemedım, bi araştır cnm, gerçi hemen hamilede kalınmıyor, peki aşılama falan düşünüyomusun cnm.

Evet yumurta çatladıktan sonra verdi adet gelmeden bırakma
Merhaba Arkadaşlar bende 2 gündür regl belirtisi yaşıyorum bugün gecikmenin 3. Günü kasık ve bel ağrım batmalarım var göğüs ağrısı yok şeffaf su gibi akıntılar var ama dün gece kasık ağrım şiddetlendi sanki sökülecek gibi oldu ama hala gelen giden yok ağrı hafifledi acaba hamile olabilir miyim hemen test yapmak da istemedim gelir belki diye bu durumu yaşayan var mı
Ben bi kere yaşadım ama ben test yapmıştım negatifti adet bekliyordum yani test yapmadan burdan kim ne derse boş malesef

Cnm bnım bi akrabam var. Kızı 6 aylık
Kadın 15 haftalık hamile, aldıracaklardı hatta durumları yok, doktor dikişler patlayabılır iç kanama olabılır demiş arası çok yakın demiş, o yuzden senı bılgılendirım dedım cnm. Yani kızı 3 aylıkken hamiş kalmış. Demekki bi 6 ay falanmı geçmeli bılemedım, bi araştır cnm, gerçi hemen hamilede kalınmıyor, peki aşılama falan düşünüyomusun cnm.
Kuzum tabi önce doktora gitcem danışcam. Aşılama vs şimdilik düşünmüyorum. Ama yazın belki olabilir yaza kadar olmazsa mesela

Evet bendim ama cok sasirdim ben ilk gebeligimide oyle ogrendim 🌸
O tesaduf olmuş cnm o zaman🤔 sen 3 test yapmışsın bak 3'ündede silik çizgi var. Artimed böyle işte adamı şaşırtıyor😏
Yine tecrübelerıme dayanaraktan en garanti test laboquik ve roll gebelik testidir😋

Test yaptım pozitif çıktıııı 😍 inşallah devamı da hayırla gelir kızlaaaar Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah 😇:KK68:. Dualarınızdan eksik etmeyin, siz benim dualarımdasınız 💜
Yaaa canım benim çok mutlu oldum inşallah sağlıcakla devam eder sağlıcakla kucağına alırsın🥰🥰🥰🥰🥰🥰 testini atsana gözümüz gönlümüz açılsın 💟💟

Yaaa canım benim çok mutlu oldum inşallah sağlıcakla devam eder sağlıcakla kucağına alırsın🥰🥰🥰🥰🥰🥰 testini atsana gözümüz gönlümüz açılsın 💟💟
Üsttekiler dün yaptığım erken gebelik alttaki normal kaset test ☺️

Eklentiler

• IMG_20240218_221327_edit_2000693758843144.jpg
    IMG_20240218_221327_edit_2000693758843144.jpg
    73 KB · Görüntüleme: 86
Kan vericekmisin kuzum 😊maşallah arada derede bırakmayan bir test //
Yarın sağlık ocağına gideceğim, bulunduğum yerde randevu almak çok sıkıntı özel de yok. ben 15 gün önceden ya olursa diye bu perşembeye kadın doğuma almıştım randevu 😊 perşembe günü de uzmana giderim artık

Yarın sağlık ocağına gideceğim, bulunduğum yerde randevu almak çok sıkıntı özel de yok. ben 15 gün önceden ya olursa diye bu perşembeye kadın doğuma almıştım randevu 😊 perşembe günü de uzmana giderim artık
Yaa hissetmişsin demek Rabbim gönlüne göre vermiş inşallah banada nasip olur dua edermisin hamişlerin duası kabul olur🤲

X