💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

İkiz ben de çok istiyorum inşalah ikizidir kuzum. İçin rahat etmiyorsa bir doktora daha görün canım. Ama kanama alanı olduğundan belki o da göremez. Bilemedim. Tüp bebek doktorun mu bu muayene yapan?
Canım muayene eden kendi tüp bebek dr. zaten şöyle bir şey oldu. Bizi ilk kese görmeye çağırdığımda bir kese ve alt kısımlarda kanama alanı görmüştü. 3 gün sonra şiddetli pıhtılı kanamam olduğunda, ikinci keseyi gösterip bak ikiz olmuşsun dedi. Ve iki emriyo transfer etmişti. Bugünde böyle oldu. Çok moralim bozuldu. Ama diğerinin kalp atışını duyunca da içim eridi Nolur dualarınızı eksik etmeyin. Bu süreçler ne kadar zormuş. Gebeliğinin keyfini bile süremeden, stresli bekleyişler devam ediyor.

Ben 8 haftalıkken 1 kez işlemle kürtaj oldum, 9 haftalıkken de 1 kez de ilaçla kürtaj oldum. Açıkçası işlemle olunanda hiçbir şey yok. Sedasyon veriyorlar damar yoluyla 10 dk uyuyorsun uyanıyorsun hayatına devam ediyorsun ne ağrım ne de kanamam bile oldu ama tabi psikolojik kısmında hayatına zor devam ediyorsun.

Bence geç çağırması daha iyi, erken gittiğinde duymama ihtimali oluyor. İnsanın morali bozuluyor. Bir sonraki randevuya kadar düşünüp, kafaya takıyorsun. Üzülme en azından gittiğinde tam netleşir herşey

Rabbim sağlık versin. Dualarım seninle inşallah ikisi de sağlıkla büyür sağlıkla kucağına alırsın

Evet bende öyle düşünüyorum ama içim de korku var içim içimi yiyor zaman geçmiyor inşallah hersey yolunda olur Rabbım emeklerimizi boşa vermesin

Kan var demiş ya doktorunuz peki kanama falan oldu mu

Hakikaten öyle şöyle gebe olduğumuza bile sevinemiyoruz hep bir korku hep bir endişe

Kızlar bende de sadece bulantı oluyor şu ana kadar kusmadim ama yumurtadan midem bulanıyor onu görmem yetiyor yüreğim kalkıyor birde elim ayağım tutmuyor acaba sürekli yattığım hareketsiz kaldığım için mi bilmiyorum ama en çokta sabahları hissediyorum tansiyonum düşmüş gibi halim kalmıyor şuan böyleyse daha sonra ki ayları düşünemiyorum

İlk ay en zoru, bütün organları oluştuğu için bebişler zorluyor bizi. Sonrasında rahatlıyorsun. Ben de az kusuyorum ama bulantım fazla. Tansiyon düşüklüğü vs de normal, ben de devamlı uykumdan uyanmış gibiyim çok kötü değilim ama tuvalete kalkmak bile zor geliyor.

Canım İnşallah ilk üç aydan sonra bitecek. Özellikle sabah bulantıları çok meşhur gebelikte. Sabahları başucunda kraker olsun. Onu yiyip kalk ve hemen birşeyler ye. Ben beklersem çok kötü oluyorum. Yumurtaya tövbeliyim zaten, yiyemiyorum. Ekmek arası domates salatalık peynir iyi geliyor

Yumurta yerine Vitamini nerden alıyorsunuz kaç defa söyledim doktora yemek zorundasın dedi

İlaçla olmasından epey korkuyordum psikolojik yönü de zor geldi, şimdi sedasyondan korkmuyorum olsun bitsin biran evvel beta değeri ne zaman sıfırlanıyor peki?

Yumurta yerine Vitamini nerden alıyorsunuz kaç defa söyledim doktora yemek zorundasın dedi
Canım ilk üç ay önemli değil diyorlar. Vücudumuzdaki Depolardan besleniyormuş çocuk. Benim doktorum zorlama diyor. Zatenn yiyip kusmanın bir anlamı olmaz. Su bile içemiyorum, yumurta ne ki

Evett yarın sabah sekizde olacağım Hatırlaman yeter ya güzel düşünceni severim senin sen nasılsın iyi misin bulantıların hafifledi mi
Bugün bir tık iyi uyandım gibi ama korkuyorum her an bozulacak diye. İnşallah giderek azalır kuzum ya .. Yarın inşallah çıkınca güzel güzel konuşuruz yine seninle, ağrın sızın olmayacak Allahın izniyle. Bak herkes çok kolay anlatıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…