💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

9 gün 120
11 gün 220
13 gün 513
15 gün 7800(burada
17 gün 3600(veya burada bir şey oldu ama ne?)
19 gün 17300

Sonra bıraktım
Kızlar siz kendi isteğinizle mi yaptiriyorsunuz kan testini yoksa doktorunuz mu istiyor. Benim doktorum iknici kez kan verdikten sonra kese görmek için geleceksin dedi.

Merhabalar benim 22 nisanda transferim oldu 5.gün embriyosu bugun gebelik testi yaptim erken olanlarindan ama tek çizgi cikti kan tahlili verme gunum 3mayis ama ben dayanamayip yaptim ve morelim cok bozuldu
Canım idrarda negatif görüp kanda pozitif gören arkadaşlarımız oldu ❤
Benimde bugün 7.günüm bende sizinle aynı gün transfer oldum sabah test yaptım negatif çıktı umudum tamamen gitti bana 3 mayıs test yap dediler
Moral bozmak için erken ❤ idrarda çıkmayan kanda çıkabiliyor
Kızlar kan verdim bekliyorum bana dua eder misiniz bu 4. Denemem 🥹
Dualarımız seninle Ayşecim 🙏🙏
Kızlar siz kendi isteğinizle mi yaptiriyorsunuz kan testini yoksa doktorunuz mu istiyor. Benim doktorum iknici kez kan verdikten sonra kese görmek için geleceksin dedi.
Bana da iki keZ kan verdirdi ler sonra kese görmek için çağırdılar canım. Kızlar genelde kontrol amaçlı kan veriyorlar

Kızlar ben ilk kusmamı gerçekleştirdim. Asla mide yanmam ve bulantım geçmiyor. Sürekli ekmek yiyorum. Ne yapsam fayda etmedi. İşe başlayınca ne yapacağım hiç bilmiyorum. Doktora gidince ilaç isteyeceğim
İnsallah bulantıyla geçmez doktoruna prilam yazdır iyi gelir ile ne zaman başlıyorsun kanaman yok demi

X