2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Hiç ekgida tadım birseyler veren var mı? Azıcık kg alsın diye muhallebi felan veresim var ama yiyemez gibi geliyo bana
Ek gısa için desteksz oturmaları gerekiyor
Sanırım
Bebelerınız yuzustunden sırt ustune mı donuyor benımkı anca yavaştan onu yapmaya basladı bir de yana donmeye calısıyor ama donemedı daha
Bnmki yan dönüyor ordan da yüzüstü konuma geliyor kolunu kurtarabilirse, ama yüzüstü konumdan sırt üstüne dönemiyo öyle kalıyo

Ek gısa için desteksz oturmaları gerekiyor
Sanırım

Bnmki yan dönüyor ordan da yüzüstü konuma geliyor kolunu kurtarabilirse, ama yüzüstü konumdan sırt üstüne dönemiyo öyle kalıyo
Kız o en son olur dıyolar duzden terse zor dıyolardı

Sizin bebeklerinizin ayakları terliyor mu
Ay benim terliyor bunu birinin sormasını bekliyordum. Doktora sordum demek terli olacak dedi. Benim de el ayaklarım çok terler. Üzdü baya bu durum.
Terliyo osman gönülala biri sormuştu vücudu çok sıcaksa bebekler ısıyı ayaklardan atarken terlermiş
tamam da buz gibi oluyor ayakları. Ayrıca biz köyde yaşıyoruz öyle sıcak da olmuyor. Ne zaman çorabını çkarısam terliyor. O yüzden hep giydiriyorum

Bebelerınız yuzustunden sırt ustune mı donuyor benımkı anca yavaştan onu yapmaya basladı bir de yana donmeye calısıyor ama donemedı daha
Benimki dönmüyo ya yani yüzüstüde max 2 dk duruyor hemen ağlıyo ben yan çeviriyorum sırt üstüne dönüyor anca

İki türlü de dönüyo ama hiç iyi olmadı artık oyun halısında piyanoda falan düz durmuyo oynamıyo hep dönmek istiyo

Dıyorum bu kıllar ne bısmıllah😅 benımkı bembeyaz masallah suphanallah ama kılları kapkara😅
Bebitom doğduğunda dedim ne güzel tüysüz kılsız. Bazı bebekler tüylü doğar ya. Neyse sonra giydirirken bi bakarım sırtı tüy içinde 🤣 erken sevinmişim 😬 sırtındakiler minik siyah tüyler ama bacaklarındakiler sarı sarı çıkıyo şuan. Sırtındakilere de 2 yaşa kadar dökülür dediler.

Ay benim terliyor bunu birinin sormasını bekliyordum. Doktora sordum demek terli olacak dedi. Benim de el ayaklarım çok terler. Üzdü baya bu durum.

tamam da buz gibi oluyor ayakları. Ayrıca biz köyde yaşıyoruz öyle sıcak da olmuyor. Ne zaman çorabını çkarısam terliyor. O yüzden hep giydiriyorum
Benimkinin de terleyince buz gibi oluyo çorap giydiriyorum mesela emzirirken çok sıcak oluyo o terlediği an bacaklar kollar buz gibi oluyo

İki türlü de dönüyo ama hiç iyi olmadı artık oyun halısında piyanoda falan düz durmuyo oynamıyo hep dönmek istiyo
Ne zaman başlaması lazım bu dönmelerin ya de ne zamana kadar olmazsa sorun teşkil eder. Yüzüstü yatmayı hiç sevmiyor. Koltukta hafif eğimli şekilde koyarsam kendisi yana atıyor kendini ama o kadar koltukla falan konuşuyor o esnada ay çok komikler Ya

X