2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Tesekkurler canım ben de kg bası 1 vereyım:)

Canım benim oğlan sunnet oldu hiç korkma hiç abartmıyorum sadece eve gelince ağladı 1 saat max sonra hiç ağlamadı zaten cisini bikere yaptiktan sonra acimazmis ve bugün 8. Gün iyileşti bile
Sünnetten sonra yıkanma ile alakalı bir yasak var mıydı acaba

Benimkisi 3 ay 7 günlük 3.ay atağında mı yoksa 4.ay atağımı bilmiyorum ama asla durmuyo ya tek istediği kucakta gezmek çoook huysuz oturup ağlamama çok az kaldı böyle değildi 1 günde değişti

Benimkisi 3 ay 7 günlük 3.ay atağında mı yoksa 4.ay atağımı bilmiyorum ama asla durmuyo ya tek istediği kucakta gezmek çoook huysuz oturup ağlamama çok az kaldı böyle değildi 1 günde değişti
Benim de aynı işte şuan ama 12. Hafta atağını çoktan geçtik , bak cidden asla durmuyor ya offff ben stresten gaz oldum şiştim 2 büklümüm şuan

Ara ara oluyo böyle zamanları ve daha da olacak gibi duruyo. Kendimi çok bitkin hissediyorum. Daha doğrusu bitkinim. Bedenim tükenmiş şarjım %1 kalmış gibi şu ünlüleri bazen eleştiriyolar ya bakıcılar bakıyo çocuğa, evde bissürü yardımcıları var öyle bende çocuk bakarım diye. Valla bnmde imkanım olsa eve yardımcı alırdım yemek temizliğe ayrı, bebişi bakmama ayardım edecek ayrı tutardım. Ara ara kucağında bile taşısa çok makbule geçerdi. İmkanı olan yardım alsın. Bu nedir ya perişan oldum ben.

Benim de aynı işte şuan ama 12. Hafta atağını çoktan geçtik , bak cidden asla durmuyor ya offff ben stresten gaz oldum şiştim 2 büklümüm şuan
Ben gerçekten bugün ağlamamak için zor tuttum kendimi inanılmaz bigün yaşıyoruz ve hala ağlamaklı dolanıyo evde bi eşim bi ben artık kollarımız koptu. Nefes alamadım bugün çığlık atıcaktım ne kadar sürüyo bu acaba

Boşluğa bakıyorum artık bişey düşünücek dermanım bile kalmadı imkanım olsa 3-4 kişi tutarım hem de her şeye yardım etsinler diye. Tek kişilik dev kadro gibi bebekler bir kişinin bakması imkansız

Bugun biz de aynı sekıldeyız normalde gün içinde 40 dk uyur kalkar sonra belli zaman sonra yine uyurdu bugun tüm gün asla uyumadı , mızmız 2 kişi bakıyoruz resmen bebege eşimle. Biz yorgunluktan öldük o hala canlı

Bizde aynı şekilde ikimizde bayılmak için yer arıyoruz o hala enerjik ve sürekli mızmızlanıyo inşallah atak falandır ve en kısa sürede biter yoksa biz biticez gibi

Canım karışmak istemem ama böyle vitamin ilaç konularında biraz hassasım. Demir ilacını da biraz araştırmıştım. Doktorun ne güzel rutin diye başlatmamış değerlerine bakmış. Gerek görmemiş. Çocuğunda demir eksikliği olmamasına rağmen vermene gerek yok bence. Vitamin bile olsa içinde bir sürü kimyasal var ilacın . Bir de bebeklerde yan etki yapabiliyormuş. tabi yine de sen bilirsin fikrimi söyleme ihtiyacı duydum. Lütfen yanlış anlama belki bakış açını değiştiririm diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…