2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Benim kız da 8.30-3 arası deliksiz, 3’ten sonra saatte 1. 3-5 arası uyumuyorum. 6 da babaya satmaca 🤣 menenjit benim doktor da bugün 6, aydan sonra dedi, yaz bebeği diye bexeroya.

Kızlar bısı sorcam. Memenin kahverengi kısmında böyle kucucuk delikten süt damlası seklınde gelen oluyor mu? Benım sol memede kucucl bir delikten damla çıkıyo bebek emerken

Mamayı da mı kusuyor? Benimki de kusmaya devam ama mama sayesinde kiloyu toparladık o yüzden artık çok takmıyorum. Motis de işe yaramadı mı?
Motisin içeriği beni tedirgin etti diye vermek istemedim bir kez verdim of çok zor ya ilaçları kullansam bi dert kullanmasam bi dert. Mamayı bazen kusuyor ama sorun sürekli gazının olması yani midesi gurul gurul ağzına geliyor hep reflü kaynaklı bütün gün böyle olduğu için hep huzursuz 🥲 kilo alsın diye sma mama almayı düşünüyorum artık

Kızlar sizde kan gelimi oluyormu benden akıntı şeklinde geliyor ara ara ve bir kerede bozuk paraa gibii geldi regli gibi sandım ama bi kaç günde gitti sonra tekrar az az geldi akıntı gibi kahve ye döndü doktorda demişti kahve gelirr die ama merak ettim bayada kiloo aldım bu arada hamileyken almadım kadar 🙏🐬

Motisin içeriği beni tedirgin etti diye vermek istemedim bir kez verdim of çok zor ya ilaçları kullansam bi dert kullanmasam bi dert. Mamayı bazen kusuyor ama sorun sürekli gazının olması yani midesi gurul gurul ağzına geliyor hep reflü kaynaklı bütün gün böyle olduğu için hep huzursuz 🥲 kilo alsın diye sma mama almayı düşünüyorum artık
Ben ilaçları bıraktım bence de faydadan çok zarar, ama ar mama iyi geldi, gün içinde her emzirmemde kusmaya devam ama sabah ve akşam 120 veya 150lik mama veriyorum onu kusmuyo

Merhabalar kızlar bızım doktor kan degerlerıne baktı kanı demiri iyi dedi demir ilacı vermedı
4. Aya bugun girdik
E herkes degerlere bakmadan iciyor sonucta ben de vermek istiyorum
Ocean demir ilacı kullanan var mı
Adı tam nedir
Kaç damla kullanıyorsunuz kiloya göre falan dıye okumustum daha once nasıl vercez

3 ay 13 gün, çocuğumu tanıyamıyorum ekstra huysuz ekstra uykusuz😪😭😭😭 normalde sallayarak uyuturdum kucakta veya ayakta, asla kabul etmiyor çığlık çığlığa ağlıyor ya aaaa şaşkınım. Gece 3-5 arası eşimle oturup ağlıcatık, uykusuzluktan ölüyor bebiş ama uyumayı reddediyor en son resmen bayıldı artık ağlarken

Kızlar bebeğiniz 3 ile 4. Ay arası kaç kilo aldı benimkinin kilo alımı azaldı iyice haftada 100gr falan alıyo son haftalarda kendim tartıyorum da

Merhabalar kızlar bızım doktor kan degerlerıne baktı kanı demiri iyi dedi demir ilacı vermedı
4. Aya bugun girdik
Adı tam nedir
Kaç damla kullanıyorsunuz kiloya göre falan dıye okumustum daha once nasıl vercez
Bebekten mi kan aldırıp baktı

3 ay 13 gün, çocuğumu tanıyamıyorum ekstra huysuz ekstra uykusuz😪😭😭😭 normalde sallayarak uyuturdum kucakta veya ayakta, asla kabul etmiyor çığlık çığlığa ağlıyor ya aaaa şaşkınım. Gece 3-5 arası eşimle oturup ağlıcatık, uykusuzluktan ölüyor bebiş ama uyumayı reddediyor en son resmen bayıldı artık ağlarken
Yaa kıyamam bir sıkıntısı var muhakkak ama anlayamıyoruz ki belki bir yeri ağrıyordur ben çok nadirende olsa böyle durumlarda veriyorum

4. Aya bugun girdik
Adı tam nedir
Canım bizim doktor 3 ay 1 günlükken başlattı ocean microfer kiloya göree sanırım 6 kiloyu biraz geçmiştik 7 damla verdi sordum hatta geçen 1. Aydaa dahii başlattımız oluyor klinik duruma göree bebeklerin dedii kendisi 4. Ayınn içinde başlatıyormuş 🙏🐬

X