2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar aşılar hakkında ne düşünüyorsunuz
Doğumdan berii
Hepatit b 2 doz
K vitamini
Rota 2 doz
Menenjit a ve b
Verem zatüre boğmaca olduu
Şimdi 4. Ayınn içindeyiz genee aşılar olucak ay sonuu yaptırma konusunda kararsızım sizce
Sizler ne yaptınız

Kızlar bişi sorcam. Ek gıda döneminde süt üretimimiz azalıyor mu normal beslenmeye başladığı ıcın?

Doğumdan berii
Hepatit b 2 doz
K vitamini
Rota 2 doz
Menenjit a ve b
Şimdi 4. Ayınn içindeyiz genee aşılar olucak ay sonuu yaptırma konusunda kararsızım sizce
Sizler ne yaptınız
Valla doktorlar ne öneriyorsa yaptırıyorum, normal sağlık ocağı aşıları zaten devam , rota yaptırdım , pazartesi de menenjit inşallah

Benimki kolik bebekti ve reflüsü var yeni yeni kendine geldi, bugün 3. Ay randevumuz vardı doktor 2 hafta sonra kontrol randevusunda yapalım dedi, ateş ve huzursuzluk yapabilir bu 2 hafta biraz tadını çıkarın dedi😂 sonra sünnet falan da düşünüyorum bakalım zor bi dönem beni bekliyorrr
Canım benim oğlan sunnet oldu hiç korkma hiç abartmıyorum sadece eve gelince ağladı 1 saat max sonra hiç ağlamadı zaten cisini bikere yaptiktan sonra acimazmis ve bugün 8. Gün iyileşti bile

Bugün rota ve menenjit aşılarını oldu kerem beyler azıcık ateşi var gibi calpol ne ölçekle veriyoduk kızlar 1 çay kaşığı mı tatlı kaşığı mı

Doğumdan berii
Hepatit b 2 doz
K vitamini
Rota 2 doz
Menenjit a ve b
Sizler ne yaptınız
Valla hastaliktan korkmasam hic birini yaptirmam ben😀😀 ucretli asilarinda hepsini yaptirdim 3. Ayda saglik ocağının yaptiklarinida yaptiriiyorum ve yaptirmaya devam edicem.. Allah korusun hastalik falan olmasinda. Doktorumuz ne oneriyorsa o... ben sadece canı yaniyor diye cok uzuluyorum.

Aşı yerinde sertlik olmuş ne yapabilirim
O sertlik bi sure gecmiyor yapacak bisey yok . Kizarirsa buz koy demisti doktorumuz kizardi buz koydum bebegim daha cok viyakladi 😀 en iyisi kendi haline birakmak bu arada aşı olali 10 gunu gecmistir bizde hala sertlik var

O sertlik bi sure gecmiyor yapacak bisey yok . Kizarirsa buz koy demisti doktorumuz kizardi buz koydum bebegim daha cok viyakladi 😀 en iyisi kendi haline birakmak bu arada aşı olali 10 gunu gecmistir bizde hala sertlik var
Bi sorun oluşturmuyosa tamam o zaman yapcak bişey yok elimle bastırıyorum sesi çıkmıyo acımıyor demek ki😄 ıslak bez koyduğumda bile istemedi ağlıyo ellemiyim madem
Calpolu veremiyosam emzigini batirip batirip veriyorum. Ta ki cay kasigindaki bitene kadar 😀😀😀 bazen cok inatlasiyolar
Benimkisi emziği ağzına değdiği an öğürmeye başlıyo😂

Bi sorun oluşturmuyosa tamam o zaman yapcak bişey yok elimle bastırıyorum sesi çıkmıyo acımıyor demek ki😄 ıslak bez koyduğumda bile istemedi ağlıyo ellemiyim madem

Benimkisi emziği ağzına değdiği an öğürmeye başlıyo😂
Yok doktorumuz bize soylemisti zaten bi sure sertlik olur dedi. Buz koy dedi ama Buz falan koyulurmu azicik bebelere koydurtmuyo ki zaten

Emzigi o yontemle tutturan arkadasim var benim sekerli bisey ya hoslarina gidiyo aslinda ama tutmayinca tutmuyolar bosver 😀😀😀 siringayla sıkıyorum ben reflu surubu veriyorum agzinin icine sıkıp yanaklarini sıkıp bekliyorum yutsun diye 😀

Yok doktorumuz bize soylemisti zaten bi sure sertlik olur dedi. Buz koy dedi ama Buz falan koyulurmu azicik bebelere koydurtmuyo ki zaten

Emzigi o yontemle tutturan arkadasim var benim sekerli bisey ya hoslarina gidiyo aslinda ama tutmayinca tutmuyolar bosver 😀😀😀 siringayla sıkıyorum ben reflu surubu veriyorum agzinin icine sıkıp yanaklarini sıkıp bekliyorum yutsun diye 😀
Hahahahahaha ben de dün yanaklarını sıktım yutsun diye yine de dışarıya çıkarıcak bi ara buldu çıkardı😂 sonra da ağzını kitledi asla veremedim çok komikti gerçekten çok komikler ıslak pamuk koyayım kollarının altına dedim ondan da korktu koydurmadı ama bugün düşmüş ateşi çok şükür gece saat başı ölçtüm hep

Oyyy ne kadar zor böyle her yeri dolanıp minicik bebeğin derdini çözmeye çalışmak :KK43: dili yokki anlatsın … insallah tez zamanda çözülür yazın mutlaka buraya kbb sonrası . Bide şey deneyin görseldeki kısma masaj yapar gibi işaret parmağınızla biraz baskı yapın yuvarlak hareketlerle tepki veriyor mu bakın. . Ağlarken yaparsanız daha da sinirlenir ama hafif sakin bi anında deneyin bence . Kulağı ağrıyan bebek buna tepki veriyormuş genelde
Uyansın Mutlaka deneyeceğim.

X