2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Belim kopuyor artık hic dinlenemıyorum yemek zaten yapılmıyor anca temızlık çamasıra yetısıyorum o da zorla :KK43:

Kızlar sizin bebişler nesneleri tutmaya çalışıyor mu? Benımki hıc tutmaya çalışmıyor sadece mrmemi emerken elimi ya da tişörtümü tutuyor 😀
Ben eline çıngırağı veriyorum 5 saniye tutuyor ama farkında değil😀 ama emerken kolyemi tutuyor mememi sıkıyor onda sıkıntı yok😂

29unda menenjit aşısı olacak 2 ağustosta da sünnet ayyy harika haftalar beni bekler🥲

Onu anladımda bu pıyanolu oyun halısı yuzsutu oynancak bir sey degıl o kısmı anlamadım
Anladım canım doktor önerdi yanlışmı anladım acaba normal halımız var yastıklı oyunn halısı ama omdada yüzüstü yatırıyorum 1 dakika 5 dakika yatarsa tabii aynı zamanda ağlıyor 🐬

Son anda şu grubu dağıttılar. Merak ettiğim çok kişi vardı. Hergün okumaya çalışıyodum napmışlar diye. İnşallah hepsi sağlıcakla kucağına almışlardır.
Evet baya üzülmüştüm çok eğleniyoduk burda evdekiliyakat vardı çok güldürüyodu beni ne yaptılar acaba keşke herkesler burda olsa

Kızlar sizin bebişler nesneleri tutmaya çalışıyor mu? Benımki hıc tutmaya çalışmıyor sadece mrmemi emerken elimi ya da tişörtümü tutuyor 😀
Eline bişeyi uzatırsam tutuyo hani kendisi uzanmıyo henüz 😃ama çok da bilinçli değil sallıyo bazen ağzına götürüyor o da denk getirebilirse tabi😂sonra bırakmayı bilmediği için sinirleniyo🤣

Eline bişeyi uzatırsam tutuyo hani kendisi uzanmıyo henüz 😃ama çok da bilinçli değil sallıyo bazen ağzına götürüyor o da denk getirebilirse tabi😂sonra bırakmayı bilmediği için sinirleniyo🤣
Bugün bende çıngırak verdim bırakmayı beceremediği için baya elinde kaldı 🤣

3. Ayda böyle olması beni de şüpheye düşürdü evet gazlı bir çocuk ama en başından beri ağlamayan sancısını kendi çeken çocuk çığlıklar içinde uyanıyor susmuyor. Hastaneye götürdüm gece acile gaz dediler en başını bilmedikleri için sanırım araştırma hastanesine götüreceğim. Dün dediğiniz gibi yaptım verdim. Gece sabaha karşı öğlen yine çığlık çığlık anlayamıyorum. Kendi gazını da çıkarırdı. Büyüdü derken yaşadığım şu
Son bir hafta o ağlıyor ben ağlıyorum
Özellikle geceleri agliyorsa hiçbir şey bulamazsanız kulak burun boğaza da götürün belki kulağı ağrıyor olabilir her doktor göremiyor. Kulak burun boğazcılar kendi cihazlarıyla baktığı zaman daha iyi görebilir. Diş ve kulak ağrıları hep gece fena oluyor

Sünneti hiç gözünde büyütme ilk 1 saati ağladı oğlum o da memede sakinleşti sonra aynen devam hiç olmamış gibi:) pansumanı da çok kolay
İşte buna çok sevindim biraz korkuyordum çünkü oh, peki üzerine bir şey kapattı mı doktor karton bardak vs gibi

X