2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Canımm aktivite kas gelişimi içinn yüzüstü yatması bebişlerin iyi oluyormuş ama bizimki çıldırıyor 3 5 dakikadan sonra piyanolu oyunn halısı önerdiler ama henüz almadım onu deniycem de şimdilik ne yapsam yastığın üstüne yatırıyorum yüzüstü okeyy ama oyuncak koyuyorum hayvan kartları var siyah beyaz yok dinlemiyor kucağıda çok seviyor
Piyanolu oyun halısı zaten sırt üstü için, yüzsütü hergün yılmadan dene ben 3 -4 kere yaptırıyorum az az benimki de sıkılıyo yani ama yılmak yok yola devam🙃 altına emzirme yastığı koy biraz daha rahat ediyorlar

Benimkisi üst gazını çıkartırken kusuyo gazla beraber atıyo midedekileride mesela emzirdim uyuttum hiç ellemeden yatırırsam kusmuyo ama gaz çıkartırsam her yer batıyo
A aaaa eğer rahat yatıyorsa senin bebişin oyle guzel o zaman, benimki lıkır lıkır oluyor gaz almazsam yatırırsam boyle hep ağzına geliyo sanki😀

E esragirgin bu şekilde yastıkla yaptırıyorum ben, yine durduğu 5-10 dakika yani fazlası yok

Eklentiler

• IMG_1892.jpeg
    IMG_1892.jpeg
    160,1 KB · Görüntüleme: 56
Canım şu su matları var içinde balıklar yüzüyo onu bi al dene istersen belki ilgisini çeker. Her bebek sevmiyomuş yüzüstü aktivitelerini eltimin kızı çığlık çığlığa bağırırdı yatırınca prematüre doğmuştu bi de o ona rağmen gayet iyi şuan hepsi yüzüstü aktivite yapcak diye bişey yok sıkma kendini. Sen yat onuda göğsüne yatır orda bile kaldırıyolae kafayı o da olur
Anladım canım o su matlarına bakaım ben o halde canım artık itee kakaa yüzüstü yatırıyorum genelde açken 5 dakikada dursa banaa iyi geliyor belki değişik su matlarıyla süreyi uzatabilirim tabii canımm her çocuk farklı doktor dedii banada yüzüstü alıştırın die o sebeple bakalım arkadaşım 🙏🐬

Piyanolu oyun halısı zaten sırt üstü için, yüzsütü hergün yılmadan dene ben 3 -4 kere yaptırıyorum az az benimki de sıkılıyo yani ama yılmak yok yola devam🙃 altına emzirme yastığı koy biraz daha rahat ediyorlar
Evett canım yastık koyuyorum oyunn halısının yastığı var piyanaluyuda doktor önerdi canım terss koyucakmışım bakalım bende 3 5 dakika demeden yatırıyorum canım nereye kadar giderse

Kızlar gündüz vakit geçirmekte çok zorlanıyorum. Sürekli kucakta. Kollarım yoruluyo. Siz neler yapıyosunuz. Ne zaman koyunca duracak bu bebişler

Kızlar gündüz vakit geçirmekte çok zorlanıyorum. Sürekli kucakta. Kollarım yoruluyo. Siz neler yapıyosunuz. Ne zaman koyunca duracak bu bebişler
Koyunca durmuyor ama koyuyorum ve sürekli yanında konuşuyorum müzikler açıyorum kartlar gösteriyorum falan. İlk başta az duruyodu hemen ağlıyordu gün geçtikçe artıyor sanki daha bi alışıyor, ama yanlış anlaşılmasın asla kendi kendine zaman geçirmiyor , eğer mesela wc ye ya da mutfağa gitsem 2 dk hemen mık mık mık mızmızlanıyor

2025 nisan anneleri grubu açılmış bi duygulandım🥹 ben 14 ağustosta öğrenmiştim hamile olduğumu çoook heyecanlanmıştım ya dün gibi🙏🏻 Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etti ❤️ Darısı tüm isteyenlerin başına
Bende 20 ağustosta öğrenmiştim şimdi kucağımızdalar🥹baya vakit geçirdim bu grupta da bir sürü kişi vardı herkes sağlıcakla doğurdu onlara da nasip olsun inşallah🥰

Anakucağına koyuyorum bi yarım saat orda bi tummy time bi piyanolo oyun halısı derken kucak süresini azaltmaya çalışıyorum ama kendi kendine durmuyo hep yanındayım konuşuyorum falan

2025 nisan anneleri grubu açılmış bi duygulandım🥹 ben 14 ağustosta öğrenmiştim hamile olduğumu çoook heyecanlanmıştım ya dün gibi🙏🏻 Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etti ❤️ Darısı tüm isteyenlerin başına
Amin
Ben de 14 nisan da ogrendım galıba dur bakım kan tarıhıme:)
Benımkı tup bebek 14 agustos test tarihimdi kaset test her gun yaptım koyulasınca dayanmayıp 9 agustosta kan vermısım vay be😍😍😍

Evett canım yastık koyuyorum oyunn halısının yastığı var piyanaluyuda doktor önerdi canım terss koyucakmışım bakalım bende 3 5 dakika demeden yatırıyorum canım nereye kadar giderse
Ben de pıyanolu var normalde yuzustu durmuyor ters nasıl koycazkı ona :s

Amin
Ben de 14 nisan da ogrendım galıba dur bakım kan tarıhıme:)
Benımkı tup bebek 14 agustos test tarihimdi kaset test her gun yaptım koyulasınca dayanmayıp 9 agustosta kan vermısım vay be😍😍😍
14 agustos demek ıstemısım tabi

Bende 20 ağustosta öğrenmiştim şimdi kucağımızdalar🥹baya vakit geçirdim bu grupta da bir sürü kişi vardı herkes sağlıcakla doğurdu onlara da nasip olsun inşallah🥰
Son anda şu grubu dağıttılar. Merak ettiğim çok kişi vardı. Hergün okumaya çalışıyodum napmışlar diye. İnşallah hepsi sağlıcakla kucağına almışlardır.

Kızlar sizin bebişler nesneleri tutmaya çalışıyor mu? Benımki hıc tutmaya çalışmıyor sadece mrmemi emerken elimi ya da tişörtümü tutuyor 😀

X