2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Normal canım kızlar ev temizliyirmuszn süpürge falan yapablyrmusz
Benim evde robot süpürgem var robot süpürge tutuyoruz tabii kendi elimle süpürge tuttuğum kadar hijyenik olmuyor ama yapacak bir şey yok o da bayağı temizliyor yer silmeyi şimdiye kadar hep eşim yaptı ama artık ben yapmaya başladım yavaş yavaş tüm işlerime dönüyorum zaten doktorda kendini zorlamayacak şekilde tüm işlerinizi yapabilirsiniz dedi bana günde 30 ile 60 dakika arası yürüyüş bunların hepsini önerdi ben de yavaş yavaş hepsini yapmaya Başladım

Merhabalar herkese. Sizlere bir sorum olacaktı inşallah benim gibi olanlardan cevap veren arkadaslar olur. Ben şu an 12+1 oldum. Normalde karnımda 2, 3 gündür ağırlık daha çok hissediyordum bugün hissiyatim cok azdı. Bisey hissetmeyince de korkuyorum. Sizlerde de zaman zaman hissiyatinizda azalma oluyor mu. İnşallah her şey yolundadır

İnanın BM karnimda bı bebek olduğunu bile farkedmiyorm bulantilar da gidince kalakldim Allah'a emanet bekliyorum bı sonraki konrtolu hoc bir belirti yok 14haftaligim

İnanın BM karnimda bı bebek olduğunu bile farkedmiyorm bulantilar da gidince kalakldim Allah'a emanet bekliyorum bı sonraki konrtolu hoc bir belirti yok 14haftaligim
Bebeği zaten daha hissetmezsin diyorlar ama işte diğer hissiyatımda azalınca ister istemez endişeleniyorum. Benimde belim ağrıyor fazla ayakta durunca batmalar oluyor. Mide bulantim çok olmadı zaten tiksinme seklinde oldu.

Kızlar hepinize soruyorum bu soruyu cevap verirseniz sevinirim
Tüp bebek ile hamile kaldığınız için hem iğne hem coraspin kullanıyorum kan sulandırıcı .
Kadın doğum doktorum trombofoli testi yaptır ona göre bırakalım onu yaptırmadan bıraktırmam pıhtı eğilimin var mı yok mu bilemiyorum sonuçta dedi.
Siz bu süreci nasıl geçirdiniz iğneye devam ediyor musunuz yoksa doktor sizden de böyle bir test istedi mi ?

Bana henüz böyle bisey demedi doktorum perşembe kontrolüm var o zaman derse bilmiyorum. Bende daha ignelerimi bırakmadım. Kan testinizi yaptırın kan pihtilasmasi yoksa zaten biraktircak hemen anladığım kadariyla

Bana henüz böyle bisey demedi doktorum perşembe kontrolüm var o zaman derse bilmiyorum. Bende daha ignelerimi bırakmadım. Kan testinizi yaptırın kan pihtilasmasi yoksa zaten biraktircak hemen anladığım kadariyla
Evet doktorda riske atmak istemiyor ben de artık iğnelerden gerçekten çok sıkıldım anlarsınız beni kurtulmak da istiyorum açıkçası teşekkürler peki sizin diğer ilaçlarınız bitti mi fitil kullanmaya devam ediyor musunuz

Benim sadece 10. Haftada estrofemi kesti diğerlerine devam et onları da yavaş yavaş kescez dedi. Progestan cok onemli onu daha devam etcez dedi bana. Bende günde 2 igne vuruyorum. Bende çok sıkıldım ama elbet bu günler geçecek diyorum. Bebeğim iyi olsunda razıyım biraz daha vurmaya ama bence az kaldı bırakmamıza.

Merhaba kızlar. Biz de 2 yıldır evliyiz ve sperm hareketliliğinin düşük olması sebebiyle doğal yolla gebelik elde edemedik. İki başarısız aşılamadan sonra tedaviye başladık ve yumurtalarım toplanıp donduruldu. İlk adetten sonraki kontrolümde OPU sonrası yumurtalıklarımda kalıntılar olduğunu gördük. Doktor onların temizlenmesi için Dienelle ve Coraspin verdi. İkinci adetimle birlikte transfer hazırlıklarına başlayacağız inşallah. Dün itibariyle 21 adet Dienelle (doğum kontrol hapı) bitti. Daha önce bu hapı kullanan oldu mu? Bıraktıktan kaç gün sonra adet görürüm?

Merhaba inşallah pozitifi görmüşsündür. Bende doğal siklusla transfer olacağım. Transferden önce lh ve e2 değerleriniz neydi benim adetimin 16. Günü ve e2 değerim 56 düşük galiba kac olması gerekir. İptal olacağından korkuyorum bu hormon değeri yüzünden.

Merhaba evet pozitifi şükürler olsun gördüm Doktorum açıkçası değerler hakkında pek bir bilgi vermemisti ve özellikle internetteki değerlere göre asla kıyaslama demişti bende o dönem daha fazla stres olmayayım diye açıkçası bakmadım. Değerler bazen aldığımız ilaçlardan da değişiklik gösterebiliyormus öyle söylemişti. İnsallah pozitifi biran önce hayırlısıyla görürsünüz

Kızlar iyi akşamlar 14+6yim ve karnım çok aşırı ağrıyordu bugün hasteneye gittim ve yüksek enfeksiyon çıktı kanımda fitil verdi üç tane kullanmalı mıyım benimle aynı durumu yaşayan varmı naptınız lütfen beni bilgilendirir misnz

Selam kadın doğum doktorun mu verdi ilacı? Sonuçta hamilelikte kullanılabilen bir ilaçtır bence kullanmalısın. Enfeksiyon neyden kaynaklı acaba bi bilgi verdiler mi? Ben şu an 16+2 deyim geçen haftalarda benim de karnım çok ağrıdı doktoruma yazdım ama magnezyum verdi geçti. Nasıl bir ağrıydı acaba?

Yaa çok sevindim darısı başıma ve tüm isteyen anne adaylarına inşallah 23 Ağustosta transferim var. Ben çok stres yaptım galiba bu değerler yüzünden. Adetin 20. Gününde benim degerler doktorun istediği şekilde yükselince 6 gün sonra da transfere karar verdi şükür. Benim ikinci transferim inşallah son da olur hayırlısıyla..

Kadın doğum doktoru verdi ama acildeki kendi doktoruma gittim kullanma dedi lekelenmem oldu karnım adla gecemek bilmeyen bı agriyfi aşağısı çok ağrıyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…