2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Başka varmı böle olan
Tabi canim var elbette iki kat artış bekleniyor ama tam iki kat da olabilir iki kattan biraz az ve iki kattan çok daha fazla da çıkabiliyor. Şuan için içiniz rahat etsin sonuç güzel 2 gün sonra verilen kanda da aynı saatlerde verilmeye çalışılsn isteniyr

Hep aynı saate verdim akşam versemmi vermesemmi kararsızım ya

Selam hanımlar bugün kontrolümüz vardı şükür bebişimiz çok sağlıklı hatta el salladı bize doktorumuz fetal dna testi önerdi. Yaptıran var mı Hangi firmada yaptırdınız maliyeti ne kadar tuttu bilgi verebilir misiniz

Arkadaşlar transferden sonra
9. Gün 113
11.gün 192
Sizce kötümü iki kat olmamış böle olup devam eden varmı ikinci transferim
canım öncelikle hayırlı olsun, 48 saatte en az % 66 dan fazla artması isteniyor beta hcg nin değerin gayet güzel istersen 13.gün tekrarla eminim harika yükselecek

Kızkar bugüb kontrolüm vardı tam 8 haftalık şükür kalp hızı 180 çıktı fazla gibime geldi ama doktor hiç bir şey demedi her şey yolunda şimdilik dedi ama strese girmedim değil . Sizlerin nasıl sonuçlar ? Hiç bunla alakalı bir şey duydunuz mu

Ben ben bugün yaptırdım 9.000 TL. Orhangazi Atakent Hastanesi'nde yaptırdım. Numaraları var İstanbul'da da yerleri varmış yani birkaç yerde yapıyorlarmı

Ben ben bugün yaptırdım 9.000 TL. Orhangazi Atakent Hastanesi'nde yaptırdım. Numaraları var İstanbul'da da yerleri varmış yani birkaç yerde yapıyorlarmı
Teşekkürler. İzmirdeyim ben. Doktor bi kaç firma önerdi, eurofins, panorama bi de nipt plus dokucell diye. Fiyat aldım 370-420 dolar arasında fiyat veriyolar. Bakalım biraz daha araştırıcam sanırım

Bebeklerinizin kalp atım hızı nedir ?
Ve doktor fetal DNA önerdi sizce bunu neden önerdi herkese öneriliyor mu bu ?

Bebeklerinizin kalp atım hızı nedir ?
Ve doktor fetal DNA önerdi sizce bunu neden önerdi herkese öneriliyor mu bu ?
Bugün dinledik kalbini ama kaç attığını bilmiyorum. Ritim düzenli çok güzel dedi sadece. Fetal dnayı bize bıraktı. İkili tarama yaptırabilirsiniz ama doğruluk oranı %85 ve belli başlı hastalıklara bakıyorlar dedi. İsterseniz fetal dna yaptırabilirsiniz daha kapsamlı ve doğruluk oranı daha yüksek siz bilirsiniz dedi. Biz de fetal yaptırcaz hem sonraki taramaları yaptırmamıza da gerek kalmazmış.

Bende yaptırmayı düşünüyorum.
İnşallah güzel sonuçlar alırız. Devlet hastaneleri ücretsiz yapıyormuş sanırım doktorum böyle söyledi

Bende yaptırmayı düşünüyorum.
İnşallah güzel sonuçlar alırız. Devlet hastaneleri ücretsiz yapıyormuş sanırım doktorum böyle söyledi
Valla hiç devlete bakmadım bile nedense hiç güvenemiyorum. O yüzden bi kaç firma arasından seçim yapıcaz. İnşallah iyi sonuçlar alırız. İki tarafta da bilindik bi rahatsızlık yok şükür. Tüp bebek öncesinde periferik kanlara da baktırdık temiz çıkmıştı. İçim rahat o yüzden. En çok cinsiyeti merak ediyorum :)

Doğru cinsiyet da belli oluyormuş sanırım onda

Bende bugün kontrolde beneğimin nabzı 180 yazıyordu eve gelince fark ettim ama doktor kötü hiç bir şey demedi herşey güzel gözüküyor dedi internette 180 nabız fazla vs vs yaxıyor bi an kafamda kurdum üzüldüm dahs çok yeni gebelik gerçi ama gene de bi düşünmedim değil

Doktorlar kötü bişey gördüğünde hiç düşünmeden söylüyorlar emin ol. İçin rahat olsun bişey demediyse. 170 ler görmüştük biz de 8. Haftalarda. Üzme hiç tatlı canını

Hep aynı saate verdim akşam versemmi vermesemmi kararsızım ya
Verme gerekli değil bence doktorunuza sordunuz mu kan sonuclarinizi canım artış yeterli seni o kadar iyi anlıyorum ki ama güzel artmış bir hafta sonra gider kese gorursun

Herkese selamlar
Tatil için şuan bodrumdayim 2 haftadır kontrole gidemedim uzakta olduğum için burada önerebileceğiniz hastane ve kadın dogumcu var mıdır şimdiden herkese teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…