2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Pgt yapıldığı için yaptırmanıza gerek yok. Sizin cinsiyeti de bellidir bebişin o zaman🙈
Pgt de cinsiyete bakılmıyormuş galiba yasakmış. Yada görülse bile söylemek yasakta olabilir. Benimde pgtli kaç defa sordum doktoruma yok bakmıyoruz cinsiyete dedi😬

Pgt de cinsiyete bakılmıyormuş galiba yasakmış. Yada görülse bile söylemek yasakta olabilir. Benimde pgtli kaç defa sordum doktoruma yok bakmıyoruz cinsiyete dedi😬
Cinsiyeti görülüyor da bizim ülkemizde yasak olduğu için raporda belirtilmiyor. Ama sözlü olarak genelde söylenir 🙈 Aynı şey fetal DNAda da geçerli raporda cinsiyet belirtmek yasak yaptırdığınız yer size sözlü olarak söyleyebilir🙈

Olabilir. Ama yinede içinizde kalmasın doktorunuzla görüştüğünüzde bir sorun.
Ben kendim açıcaktım konuyu ki, doktorum açtı.
Sizin genetik incelemesi olduysa belki direk 2li taramada önerebilir 🌸
Kromozomlarına bakıldı aslında pgt de yani down vs değil zaten benim dengeli translakosyan taşıyıcılığım var yani yumurtalarımda kromozom bozukluğu oluyor o yüzden 7 tane embriyodan 2 tane embriyom kaldı diğerlerinde trizomi vs çıktı imha edildiler

Cinsiyeti görülüyor da bizim ülkemizde yasak olduğu için raporda belirtilmiyor. Ama sözlü olarak genelde söylenir 🙈 Aynı şey fetal DNAda da geçerli raporda cinsiyet belirtmek yasak yaptırdığınız yer size sözlü olarak söyleyebilir🙈
Fetal dna da hadi gbelik oluşmuş ilerlemiş zaten cinsiyet öğrenme zamanlarına gelmiş oluyoruz. Pgt sanırım cinsiyet seçimi vs olma ihtimali olur diye yasaktır söylenmesi ☺️

Canım merhaba benim ikiz olacak nasipse acaba bu fetal dna testinde ikiz için 2 katı ücret mi oluyor bilgin var mı ya da bilgisi olan var mı🌸
İkizlerin sağlıkla büyüsün inşallah maşallah 😍 Yok canım almazlar farklı fiyat. Arkadaşımızın da yazdığı gibi sizden 12. Haftadan sonra kan alınıyor sadece 🍀

İkizlerin sağlıkla büyüsün inşallah maşallah 😍 Yok canım almazlar farklı fiyat. Arkadaşımızın da yazdığı gibi sizden 12. Haftadan sonra kan alınıyor sadece 🍀
Ayyy inşallah çok teşekkür ediyorum 6 haftalık olduk 🥰 sağlıkla gelsinler tek temennimiz o kasık ağrılarım geceleri özellikle bir tık şiddetli normal mi bilmiyorum doktora gitmemiz için 1 hafta var daha beklemek çok zor iyiler mi nasıllar bilememek çok zor😅🧿

Ayyy inşallah çok teşekkür ediyorum 6 haftalık olduk 🥰 sağlıkla gelsinler tek temennimiz o kasık ağrılarım geceleri özellikle bir tık şiddetli normal mi bilmiyorum doktora gitmemiz için 1 hafta var daha beklemek çok zor iyiler mi nasıllar bilememek çok zor😅🧿
Bu süreçte en zor iş sabırla beklemek. Kalp atışını duyana kadar benim içinde zaman geçmemişti. Ama şimdi zaman hızlı geçiyor benim için. 🍀8 den sonra daha bi hızlı gibi 😃Dualarım hepimizle. Bebeklerimiz de Allah’a emanet 🌸🤍 İnşallah sağlıkla ve rahatça geçireceğiz bu zamanları 🍀

Canım merhaba benim ikiz olacak nasipse acaba bu fetal dna testinde ikiz için 2 katı ücret mi oluyor bilgin var mı ya da bilgisi olan var mı🌸
Hayırlı olsun canım çok sevindim senin adına 🌸🤲 Rabbim hayırla sağlıkla evlatlarını kucağına almayı nasip eylesin 🤲 bana öyle ümit oldun ki benim de ilk kimyasal oldu ve halen atlatamıyorum bana da dua et lütfen 🤲🌸

X