2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Sanki bi mod düşüklüğü mu hissediyorum ne yoksa bana mı öyle geliyor 😌😌😁😁 allahın izniyle çok güzel yükselecek sende aramıza katılacaksın moralini bozma lütfen 🥰♥️🤲🤲🤲
Görmeden anlamak hissetmek bu olsa gerek evet biraz mod düşüklüğü var canım çünkü ilk transferim de böyle olmuştu o yüzden ikinciyi görmeden sevinemiyorum 🥹

Kızlar bugün benim transferimin 9. Günü beta 400 poztif yani ve sabah hafif bi leke geldi tek seferlik başka gelmedi beyaza döndü tüp bebek hemşiresi kalçadan progestan iğne başlayalım dedi bu çok ağır bi iğne ben zaten karından ve vajinal kullanıyorum yerleşme kanaması için gereksiz değil mi böyle ağır bi iğneye başlamak
Yerleşme kanamasından eminmisin ne iğneler kullandık bebek tutunsun diye ama diğer organlara verdiği zararı aklımıza bile getirmedik allahım nasip etsin de yavrularımız olsun kucaklarimiz dolsun evimiz şenlensin dedik ölüp gidince arkamızdan bi fatiha okuyan evlatlarımız olsun dedik benim kullandığım iğnelere ilaçlara benim annem her gün göz yaşı döküyor 😔😔👼👼♥️♥️🤲🤲

Görmeden anlamak hissetmek bu olsa gerek evet biraz mod düşüklüğü var canım çünkü ilk transferim de böyle olmuştu o yüzden ikinciyi görmeden sevinemiyorum 🥹
Inan ki gece yattım aklımdaydın sabah kalktım yine aklımdasın dualarım seninle canım kardeşim ALLAH büyük gör bak nasıl artacak annesi 🥰🥰🤲🤲🤲♥️♥️

Canım benim oğlumda da tam 9. Gün aynı kanama olmuştu yani ben ordan biliyorum. Off bilmiyorum iğneye başlamak istemiyorum çok kötü oluyo ağırdan perişan ediyo insanı 😭
Evet basarken bile kalçası ağrıyor insanın. Bende de lekelenme oldu ben de haftada bir vuruldum ama iyi yapan biri olması lazım bence normal hastanenin acilinde vurulduğunda hep yumru kaldı çok zor geçti ama kadın doğum acilde vurulduklarım daha rahattı.

İnşallah Allah gönlünüze göre versin işte kimse benim derdim var demesin pozit olan kese derdine düşüyo kesse gören kalp atışı derdine düşüyo transfer olan test derdine düşüyo sürecimiz uzuyor gidiyor canım hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 🙏
Kalp atışı sonrası lekelenmesi olan 12. Hafta da bi bitseydi diye dertleniyor😁

Yerleşme kanamasından eminmisin ne iğneler kullandık bebek tutunsun diye ama diğer organlara verdiği zararı aklımıza bile getirmedik allahım nasip etsin de yavrularımız olsun kucaklarimiz dolsun evimiz şenlensin dedik ölüp gidince arkamızdan bi fatiha okuyan evlatlarımız olsun dedik benim kullandığım iğnelere ilaçlara benim annem her gün göz yaşı döküyor 😔😔👼👼♥️♥️🤲🤲
Aynen öyle benim annemde için dışın ilaç oldu kızım çocuk derken sağlığından olacaksın derdi oğlumda 3 ay kullandım ilaçları çok zor günlerdi dua ediyorum ki bu kolay geçsin 🥺

Evet basarken bile kalçası ağrıyor insanın. Bende de lekelenme oldu ben de haftada bir vuruldum ama iyi yapan biri olması lazım bence normal hastanenin acilinde vurulduğunda hep yumru kaldı çok zor geçti ama kadın doğum acilde vurulduklarım daha rahattı.
Off sorma valla zulüm gibiydi artık oturup ağlıyodum Allah'ım dayanamıyorum diye haftafa 1 olsa yine iyi hemşire her gün yaptır diyo 😭

İnsan anlamıyor kendi kendine de benim de 3. Denemem, hemşire kolunuzda kan alcak yer kalmadı dediğinde farketmiştim çok ağlamıştım, neyse her şey geçti dicez kızlar Allah yardımcımız olsun❤️
Analık zor zanaat arkadaşım her bir hücresine ilik ilik eşlik ediyoruz gerçekten cennet anaların ayağının altında sözü boşa değil. Yani eşlerimiz bile yardımcı olsalarda yine de geçtiğimiz yollarda duygularımızı anlayamazlar :KK76:

Hiç lekelenme oldu mu? Olmadıysa hiç düşünüp çağırma bence ben pozitiften beri çok korktum hep beyaz çamaşır giyiyordum lekeleknme olursa belli olsun diye bildiğim çağırdım yani
Yeni 6 haftaya girdim ilk gebeliğim düşük oldu sonra hamile kalamadım tüp bebekle oldu şimdi o yüzden elimde değil

X