2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

merry06 merry06 canim senin haftasiyla uyumlu mu cikti? 3-4 gun geriden geliyormus, canım sıkıldi. Bir de seni ne zaman kontrole cagirdi?
Canım nıyeee canını sıkıyosun kı Gec dollenme olabılıyor bazen🥰 Benımkı normalde 6+6 bugun kalp atışını duyduk doktor 6+3 dedı Ama normal herşey yolunda dedı bana. Sanada aynı sekılde dedıyse canını neden sıkıyosun doktoruna ınan. 2 hafta sonra cagırdı

Canım nıyeee canını sıkıyosun kı Gec dollenme olabılıyor bazen🥰 Benımkı normalde 6+6 bugun kalp atışını duyduk doktor 6+3 dedı Ama normal herşey yolunda dedı bana. Sanada aynı sekılde dedıyse canını neden sıkıyosun doktoruna ınan. 2 hafta sonra cagırdı
Ya doktorum bana 15 nisana randevu verdi bayramdan sonra 🥴🥴 cok uzun geldi bana doğrusu 😳 nasil gececek 10 gun 😂😂 sizde de bu kadar uzun surdu mu

Ya doktorum bana 15 nisana randevu verdi bayramdan sonra 🥴🥴 cok uzun geldi bana doğrusu 😳 nasil gececek 10 gun 😂😂 sizde de bu kadar uzun surdu mu
Benimde ilk kese için 10 gün sonraya sıra verdi sonra vajinal baktı kalp atışı yeni başlamıştı o yüzden tam 1 hafta sonra kalp atışı için çağırdı tekrar bu sefer 7+0 da karından kalp atışı duyduk problem yok dedi 2 hafta sonra tekrar randevu verdi onu bekliyorum şimdi

Kızlar bugün devlet hastanesine gittim progestan yazdırmaya. Doktorum gelmişken bakalım vajinal ultrason da gözükür belki dedi. Bebişim bana selam verdi . 😍 4+5 im aslında ama doktorun dediğine göre 5+4 gözüküyor dedi. Biraz aceleci sanırım hızlı büyümek istiyor 😂 haftaya cuma tekrar gidicem bakalım. 🌸🧿

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    101 KB · Görüntüleme: 55
Kızlar bugün devlet hastanesine gittim progestan yazdırmaya. Doktorum gelmişken bakalım vajinal ultrason da gözükür belki dedi. Bebişim bana selam verdi . 😍 4+5 im aslında ama doktorun dediğine göre 5+4 gözüküyor dedi. Biraz aceleci sanırım hızlı büyümek istiyor 😂 haftaya cuma tekrar gidicem bakalım. 🌸🧿
Yaaaa maşallah minnak sağlıkla büyüsün inşallah 🧿🧿🥰🥰

Benimde ilki kimyasal olduğu için bu transferimde son güne kadar beklemek istiyorum dayanabilirsem çünkü gereksiz stres ve üzüntü oluyor bugün 5. Günüm hiç belirti yok aramakta istemiyorum zaten ama burayı okuyunca hemen soru işaretleri birikiyor kafamda😅
Hocam kimyasal sonrası nasıl bir yol izlediniz acaba ?

Ben de 4+5im bugün kesemi gördüm benim kesem biraz daha büyük niye acaba

Canım kaç çıktı değerin üzme kendini 3.gün embriyoları geç tutunabiliyor
0.100 çıktı yani hiç tutunmamış bile sanırım ilk denemem ve tüp bebekten önce rahme çizik atıldı ve intralipid serum takıldı doktorum amhım düşük olduğu için önden bu işlemleri yapmak istemişti ama görüyorumki tutmadı sanırım

0.100 çıktı yani hiç tutunmamış bile sanırım ilk denemem ve tüp bebekten önce rahme çizik atıldı ve intralipid serum takıldı doktorum amhım düşük olduğu için önden bu işlemleri yapmak istemişti ama görüyorumki tutmadı sanırım
Canım test gününü bekle hiç belli olmaz 8.güne kadar tutunabiliyorlar

X