2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bana acayip ateş basıyor 🥴🥴 yanıyor vücudum bas ağrısı çabası bunlar beni fena yaptılar 👼👼
Baş ağrısı bende de var ya böyle ağrı gibi değil ama başımda bi ağırlık olmaya başladı başım dönüyor siz ilaç kullanıyor musun acaba yan etkileri mi diye düşünüyorum
Kızlar merhaba 9. Günğö yarın idrarda pozitif çıktı 7. Günde falan bugün yoğun bir baş dönmesi ve hafif bir mide bulantısı yaşamaya başladım normal mi yoksa psikolojik mi acaba bilgisi olan var mı?
Merhaba bende de baş dönmesi ve midem de bulantı değil de ağrı var gibi yani afedersiniz istifra edecek gibi bulantım yok sizinde mi öyle ben daha testte yapmadım daha çok yeni transferim ama ilk de böyle olmamıştım hiç sadece midem tanıyordu ilk pozitifimde de

Kızlar haftalık hesabınızı transfer tarihine göre mi yoksa son adet tarihine göre mi hesaplıyorsunuz. Son kontrolümde bana transfer tarihine göre hesaplanıyor denildi ama bir çok kişi de son adet tarihini baz alıyor

Kızlar haftalık hesabınızı transfer tarihine göre mi yoksa son adet tarihine göre mi hesaplıyorsunuz. Son kontrolümde bana transfer tarihine göre hesaplanıyor denildi ama bir çok kişi de son adet tarihini baz alıyor
Benim adet tarihim 17 şubat tı ve buna göre 2 mart yumurtlama günümdü, 5 günlük embriyo 7 mart ta transfer edildi. Sonuç olarak son adet tarihimi de baz alsam, embriyomun günü ile birlikte transfer tarihimi de baz alsam hep aynı sonuç çıkıyor.

X