2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Test günü kardeşiyiz o zaman ne güzel ☺️ adet sancıları giriyor günde bir kere kremdi akıntı geliyor rahim de elektriklenme oluyor bazen 😂 bide heryerin şiş şiş bu adet öncesi olan belirler zaten test günü adet günüm bu arada peki siz de ne var ne yok
Şuan saydığın her şeyi bende yaşıyorum birebir bende +olarak ateş ve boğaz ağrısı var 😏umarım kötü etkilemez , inşallah hepimiz pozitifi görürüz test yaptığında bize de haber ver ☺️☺️

Kızlar merhaba 9. Günğö yarın idrarda pozitif çıktı 7. Günde falan bugün yoğun bir baş dönmesi ve hafif bir mide bulantısı yaşamaya başladım normal mi yoksa psikolojik mi acaba bilgisi olan var mı?

Kızlar merhaba 9. Günğö yarın idrarda pozitif çıktı 7. Günde falan bugün yoğun bir baş dönmesi ve hafif bir mide bulantısı yaşamaya başladım normal mi yoksa psikolojik mi acaba bilgisi olan var mı?
Valla psikolojik mi bilmem ama test yapmadan bende de mide bulantısı oluyordu ve bazı yemeklerin kokusu tiksindirici geliyor şu an.

Şuan saydığın her şeyi bende yaşıyorum birebir bende +olarak ateş ve boğaz ağrısı var 😏umarım kötü etkilemez , inşallah hepimiz pozitifi görürüz test yaptığında bize de haber ver ☺️☺️
İnş tamam yedinci günü yapıcam cumartesi aynı gün yapalım mı ne dersin 5.gün embiyorsu dimi senin kide

X