2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Sabah sağlık ocağında kan testi verdim . Hala sonuç çıkmadı . Doktor 4te belli olur demişti. Yarına mı kaldı arkadaşlar sizce? Bilseydim özel hastaneye giderdim . Sabahtan beri e nabıza giriyorum
canım ben de sormuştum sağlık ocağına ertesi güne çıkar demişti o yüzden özele gitmiştim

Benim negatifti negatif görüp kontrole gidiyormusunuz doktor çağırıyor mu merak ettim ilk dememdi kanda bakacakmis neden tutmadığını doktorum tutanlara hayrli olsun benim gibi tutmayanlara Allah nasip etsin çok zor süreç
Evet doktora gıdın tekrar denemek ıstedıgınızde neyı degısterecek nele ryspacak sorarsnz

Karışmak gibi olmasın ama çok yanlış devamlı yatmak. Kan akışı gitmeli rahme. Evin içinde gezin dolaşın bari. Hafifte olsa ev işi yapın. Doktorlarda yatağa bağlı kalmayın diyor. Araştırmalarda transferden sonra yatmanın gebe kalmada bağlayıcı bi etkisi olmadığı söylüyor.
Estağfurullah zaten gebelik için yatmıyorum progestan bende kendimi bildim bileli uyku yapıyor e günde de 2 kere 2 şer adet kullanıyorum uyanık kaldığım sürece zaten ev işlerini yapıyorum etrafı toplamak gibi hafif şeyleri yapıyorum biraz da iftardan sonra kısa yürüyüşlere başladım zaten ☺️

X