2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

4 Nisan kan vereceğim. Bugün 9.gün hiç belirtim yok. Bir hafta evdeydim bugün işe başladım hemen migren ağrılarım başladı. İlaçta içemiyorum çekiyorum ağrıyı öyle. Senin gibi sadece göğsüm dokununca acıyor o kadar.
Bana 10. Gün kan tahlili söylediler sizinde çıkar belki 5. Gün embriyosu benim

Ben transfer öncesi büyün temizliğimi yapmıştım çünkü biliyordum bayrama kalacağını 2. Gün de çamaşır bulaşık herşeye başladım valla. Ben evleri artık süpüremiyorum diye gırgır bile yapmaya başladım eğilip 😂. Nasipse gelir yemenden nasip değilse ne gelir elden. Zamanı gelince Allah hepimizi bu ödülle mükâfatlandıracak inanıyorum 🙏

Bugün transferi saymazsak 3. Günüm o kadar çok yatıyorum ki heryerim ağrıyor yani belirtim var mı yok mu hiç anlayamıyorum. Sadece ilk günden beri sol kaşığımda bir ağırlık hissediyorum ama ilaçlar beni ilk transfere göre çok uyutuyor yaa 🥴
Karışmak gibi olmasın ama çok yanlış devamlı yatmak. Kan akışı gitmeli rahme. Evin içinde gezin dolaşın bari. Hafifte olsa ev işi yapın. Doktorlarda yatağa bağlı kalmayın diyor. Araştırmalarda transferden sonra yatmanın gebe kalmada bağlayıcı bi etkisi olmadığı söylüyor.

X