2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Allah razı olsun çok heyecanlıyım sizde durumlar nedir taze transfer olup beklemem istemiyorum bilmiyorum garip bir heyecan var içimde taze transferi kimlere uygun görüyorlar hiçbir fikrim yok
Senin hic denemen olmamıştı dimi canim taze transfer olur bence rahimde bir proplem yoksa stress yapma lütfen

Benim testim silik çıktı ama kan testim negatif çıktı tutmadı benim tekrar deneyeceğim ben. İnşallah senin tutmuştur güzel düşün güzel olsun hayırlı haberlere

Merhaba canım, benim de 20 Martta yumurta toplama işlemim oldu. Bu ay donduruldu rahim kalınlığı uygun değil diye. Doktorum antibiyotik ve dostinex verdi az önce regl oldum. Senin başına gelen gibi ben de işlem sonrası 5.gün regl olmuş oldum. Uyandığımda doktorumu arayıp sorucam gitmem gerekiyor mu kontrole diye.

Benim testim silik çıktı ama kan testim negatif çıktı tutmadı benim tekrar deneyeceğim ben. İnşallah senin tutmuştur güzel düşün güzel olsun hayırlı haberlere
Amin evet ya okumuştum baya belliydi sizinki bir dahakine inşallah tutar Amin

Her doktorun tedavi yöntemi farklı canım ben adet oldum aradım transfer için ilaçlara başladık bazı doktorlar 2. Adette başlıyo sende ara öğren garanti olsun

Selam rahim kalınlığına ne zaman baktılar ben de bugün toplamaya gidiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…