2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Yaa kıyamam canım neden böyle yaparlar ki bilmem bazen kendi çocukları gibi davranıyor büyükler. 😔 İstemiyorsan istemiyorsundur. Benim bebeğim de ilk banyosunun ortasında bir tas tuzlu su ile yıkandı ama annem yapalım mı diye bana sordu ben de yapalım dedim yani onayım alındı o şekilde yaptı annem tuzlu suyla vücudunu ovaladı hızlıca ve bizimkinin de ağzının içine annem şöyle bir sürdü sonra da arkasına temiz suyla banyosu devam etti, tuzlu sudan iyice arındırdık vücudunu. Ben yapmayalım desem ısrar olmazdı ama işte insanın kendi annesine sözü geçiyor da kv ler bazen yerini bilmiyor maalesef. Üzülme hiç zamanla sana göre davranıyorlar sen yine de istemediğin şeyleri söylemeyi bırakma bir zaman sonra pes eder 🙏🏻
Teşekkür ederimmmYa ben de razı gelebilirdim ama ben istemiyorum dediğim halde zorla geldi yaptı ve arındırmamıza izin vermedi annemi tembihledim anne sen üstüne temiz su dök diye annem dökerken anneme bağırdı hayır diye aklıma geldikçe deliriyorum neyseki gittiler evlerine bugün

Ben bir daha hayatta yaklaştırmazdım inanılmaz bir şey ya kadının yaptığı kocama da söylerdim kadının tarafını tutarsa da onu kovardım ne bu ya
Onun tarafını tutmadı Allahtan daa zaten 6 ay sonra görecek çocuğu bidaha ozaman da çok farklı bir kişi olucam bu yaptığını ömür boyu unutmayak

Eklentiler

• c81de5b2-ca39-463e-ad4d-2730363b6da3.jpeg
    c81de5b2-ca39-463e-ad4d-2730363b6da3.jpeg
    95,4 KB · Görüntüleme: 102
  • 557cb226-bf3c-4348-b827-f59a68eff110.jpeg
    557cb226-bf3c-4348-b827-f59a68eff110.jpeg
    205,8 KB · Görüntüleme: 106
Bebek pudrasi pisik icin hemen tesir ediyo istediginiz marka pisik kremini kullanin islak kaldigi icin iylesmiyo bu benim 3. Cocugum tavsiyemdir. Bana dua edersiniz
Dogru bende dogdugundan beri pudra kullaniyorum. Hem bebe yagi ikisini degistirerek her alt açtigimda kullaniyorum.

takmış kafaya yapıcam diye yaptı işte

Çocuk kokmuyormuş ömrü boyunca saçma kadın ya
Ay önce bir sorarsın bakalım annesi istiyor mu çocuğun yapan yapmayana saygım var ama ben böyle şeyleri sevmiyorum.
Benim kv de de dedi tuzlu suda ovalayarak yıkayacağım asla hayır diye bağırdım sonuç 49 günlükken eşimle tek yıkadım mis gibi onu da evime sokmadım.

• Beğen
Reactions: The
Kızlar bizim aylık kontrolümüz vardı bugün çok şükür her şey yolunda 🥹 4.140 gram olmuş boyu da 52cm olmuş kalça ultrasonumuz da temiz çok şükür darısı başınıza 🥰
Cnm 1 ayda kaç kg almış, hastaneden çıkarken kaç kiloydu?

Zeytınyağı ve kulak çubuğu ile popişi uyarma işini bnde yaptım cnm🙄kulak çubuguna zeytınyağını bandırıp popiş deliğini kurcaladım,

Ay önce bir sorarsın bakalım annesi istiyor mu çocuğun yapan yapmayana saygım var ama ben böyle şeyleri sevmiyorum.
Benim kv de de dedi tuzlu suda ovalayarak yıkayacağım asla hayır diye bağırdım sonuç 49 günlükken eşimle tek yıkadım mis gibi onu da evime sokmadım.
En iyisini yapmışsın ya kalp kırmak istemedim ama sonuç bu oldu hurafelerden nefret ediyorum hergün başımda oturup şöyle yapma böyle olur diyip durdu 1 hafta. Neyseki gitti

Cnm 1 ayda kaç kg almış, hastaneden çıkarken kaç kiloydu?

Zeytınyağı ve kulak çubuğu ile popişi uyarma işini bnde yaptım cnm🙄kulak çubuguna zeytınyağını bandırıp popiş deliğini kurcaladım,
3.135 doğdu canım çıkarken kaçtı hatırlamıyorum. İşe yaradı mı bari ben dış kısmını uyardım doktor huzursuzluk varsa yap dedi

En iyisini yapmışsın ya kalp kırmak istemedim ama sonuç bu oldu hurafelerden nefret ediyorum hergün başımda oturup şöyle yapma böyle olur diyip durdu 1 hafta. Neyseki gitti
Ayy bir daha böyle şeylerle gelmez umarım

Teşekkür ederimmmYa ben de razı gelebilirdim ama ben istemiyorum dediğim halde zorla geldi yaptı ve arındırmamıza izin vermedi annemi tembihledim anne sen üstüne temiz su dök diye annem dökerken anneme bağırdı hayır diye aklıma geldikçe deliriyorum neyseki gittiler evlerine bugün
Tam çıldırmalık bir durum gerçekten tuzlu tuzlu mu giydirtti çocuğu 😳

Kızlar gece kızım Müslüm örtüsü üstüne örtmüştüm her zamanki gibi koltuk altından aşağı doğru nasıl becerdiyse (şimdi kameran izleyeceğim nasıl olmuş diye) kafasını kapatmış gece tamamen 4:30 gibiydi ağlama sesine kalktım baktım kafası tamamen örtünün altında kalmış ağlıyor yavrum ay çok korktum hemen kucağıma aldım yanıma yatırdım etrafına yastıklar dizdim gece onu ezmeyeyim diye eşimle arasına da yastık koydum o da ezmesin diye ne olur ne olmaz öyle deli yatmayız ama yine de önlem işte çok korktum ya sonra koltuk altından kolları dışarda kalacak şekilde bacaklarını sıkmadan vücuduna Müslin örtüyü doladım öyle yatırdım daha iyi oldu bundan sonra öyle uyutacağım

Onun tarafını tutmadı Allahtan daa zaten 6 ay sonra görecek çocuğu bidaha ozaman da çok farklı bir kişi olucam bu yaptığını ömür boyu unutmayak
canım unutmayacağım bisey de değil cehaletinden yapmış kötü niyetli değil ki dediim gibi ben kesin iterdim o anda baya olay çıkabilirdş ama unutmayacağım bir kötülük olarak da düşünmezdim aklı ermemiş ya da ona o kadar ermiş iyi bisey yapıyorum sanmış

Kızlar gece kızım Müslüm örtüsü üstüne örtmüştüm her zamanki gibi koltuk altından aşağı doğru nasıl becerdiyse (şimdi kameran izleyeceğim nasıl olmuş diye) kafasını kapatmış gece tamamen 4:30 gibiydi ağlama sesine kalktım baktım kafası tamamen örtünün altında kalmış ağlıyor yavrum ay çok korktum hemen kucağıma aldım yanıma yatırdım etrafına yastıklar dizdim gece onu ezmeyeyim diye eşimle arasına da yastık koydum o da ezmesin diye ne olur ne olmaz öyle deli yatmayız ama yine de önlem işte çok korktum ya sonra koltuk altından kolları dışarda kalacak şekilde bacaklarını sıkmadan vücuduna Müslin örtüyü doladım öyle yatırdım daha iyi oldu bundan sonra öyle uyutacağım
ay inanmıyorum çok geçmiş olsun ❤️‍🩹 ben uyku tulumu kullanıyorum korkumdan

X